Ferace, geçmişten günümüze uzanan şık bir tesettür giyimidir. Zamanın ilerlemesiyle ferace, modern detaylar ile zarafetini daha da arttırdı. Özellikle tesettür giyimde ayrı bir yere sahip olan bu modeller farklı çizgileriyle hanımların yeni sezon alışverişlerine de hitap ediyor. Tesettür giyimde dış giyim kategorisinde yer alan ferace, tek parça olmasıyla tüm şıklığı tek başına üstlenebilme özelliğine sahiptir. Her mevsime özgü kumaş türüyle tasarlanabilen modeller, rahat bir kullanım sunuyor.

Sonbahar-Kış Ferace Modelleri

Mevsim geçişlerine kolay adapte olan ferace, fermuar, cep, kemer gibi kullanım kolaylığı sağlayan detaylar ile daha da zenginlik kazanıyor. Ayrıca güpür, dantel, işlemeli feraceler dışında kot ferace modelleri de göz dolduruyor. Detaylar ve kullanılan aksesuarlar dışında en önemli unsur ise kumaştır. Peki, 2018 Sonbahar-Kış sezonun da tercih edilen kumaş türleri neler olmalıdır? Dört mevsim kullanılabilen pamuk oranı yüksek modeller kış aylarında daha çok öne çıkıyor. Tok ve kendinden emin bir duruş sergileyen dabıl, örme, krep ve poliviskon kumaş türleri ferace ile şık bir zarafet yakalıyor.

Modacıların özenle tasarladıkları ferace modelleri hem renk hem de model çeşitleri ile online satış sitelerini yerini aldı. Bu ürünlere internet üzerinden online satış siteleri aracılığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Sizleri birbirinden farklı stilde ferace modelleri beklemektedirler. Aynı zamanda bu sitelerde çoğu zaman fırsat ürünleri de bulunmaktadır. Sizler de evinizin konforunda oturduğunuz yerden kapınıza kadar gelen ferace ürünlerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Ferace Renk Modası

Renklerin moda dünyasındaki etkisi feracelerde de etkisini gösteriyor. İki renk ferace modellerinde kullanılan dantel ayrıntılar, farklı renk çeşitleri sayesinde artık daha modern bir tarz kazandı. Günümüzde ilerleyen tesettür kıyafet modası ferace renk seçeneklerini de geliştirmiştir. Özellikle bu yıl çok sık tercih edilen ferace modelleri rengârenk pastel ve soft tonlardadır. Bayanların en çok tercih ettiği tesettür giyimin bu parçası sizleri daha zarif kılacaktır. Bu sayede günlük tarzınıza da şıklık katmış olursunuz. Aynı zamanda bütçenize uygun modelleri de tesettür giyim satış mağazalarından temin edebilirsiniz.

Son Trend Ferace Modelleri

Son zamanlarda ferace modelleri sadece dış kıyafet olarak değil, özel gün ve davetlerinize de hitap edecek şekilde tasarlanmaktadır. Özellikle akşam davetlerinde tek parça kıyafet giymek isteyen tesettür giyimi tercih eden bayanlar için işlemeli ve fiyonk detaylı ferace modelleri çok uygun alternatiflerdir. Bu modelleri internet satış sitelerinden uygun fiyat etiketleri ile temin etmeniz mümkündür.