Tesettür Mayo

Tesettürlü bayanların deniz ve havuzda kullanmak için tercih ettiği Aişe tesettür mayo modelleri, birçok çeşidi ile kullanıcılara sunulmaktadır. Birçok çeşidi bulunan mayolar, tam kol, yarım kol ve sıfır kol şeklinde tasarlanmıştır. Bunların yanı sıra tam boy ve diz boy seçeneklerine de sahiptir. Sıkça tercih edilen mayo çeşitleri özel olarak üretilmiştir. Kullanımının rahat ve basit olması, tercih edilmesinin sebepleri arasında en başta yer almaktadır. Farklı renk ve model seçenekleri bulunan mayolar, modaya uygun bir görünüme sahiptir. Mayolar deniz ve havuzlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Tesettür Mayo Nedir?

Aişe Tesettür, özellikle plaj modasını yakından takip eden tesettürlü bayanların tercih ettiği mayolar, muhafazakar bayanlar için tasarlanmıştır. Her ortamda rahat bir şekilde kullanılabilen mayolar yarım tesettür ve tam tesettür şeklinde üretilmiştir. Vücudun belirli yerlerini ya da vücudun her yerini örten tesettür mayo, birçok seçenekte sunulmaktadır. Tesettürlü bayanların tercihi olan mayo, bayanların ortama uyum sağlamaları açısından önemli bir yere sahiptir. Özel olarak üretilmiş olan mayo çeşitlerinden istediğinizi seçebilir, tarzınızı yansıtabilirsiniz. Tek renk seçeneklerinin yanı sıra çok renk seçeneklerini de bulabilirsiniz. En son trendlere uygun mayolar ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Tesettür Mayo Kullanımı

Mayoların kullanımı çok rahattır. Mayoların deniz veya havuzdan sonra kuruması kolaydır. Mayoyu giyerken ve çıkarırken asla sıkıntı yaşamaz, rahat ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Tesettür mayo nasıl kullanılır sorusu için mayonun tasarım özelliklerine ve nasıl tasarlandığına dikkat etmek gerekiyor. Çünkü mayonun tasarımı giyilip çıkarılma özelliğini de değiştiriyor. Yarım tesettür ve tam tesettür şeklinde tasarlanmış olan mayolar önden fermuarlı bir şekilde üretilmiştir. Çok fazla seçenekte ve renkte üretilmiş olan mayoların kullanımı oldukça basittir.

Mayonun içerisinde kendinizi her ortamda rahat hissedebilir, seçeneklerden istediğinizi seçebilirsiniz. Geniş kesim seçeneği ile de kullanıcılara hitap eden mayo çeşitleri kesinlikle vücut hatlarını belli etmez. Model çeşitliliğinin yanı sıra iki parça halinde tasarlanmış olan mayolar da vardır. Yarım kapalı ya da tam kapalı mayo çeşitleri arasından istediğinizi seçerek kendinize uygun modeli kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yarı Tesettür Mayo

Yarı tesettür olan mayo çeşidi suyun içerisinde rahat hareket etmeniz için üst kısım yarım kol, alt kısım ise kapri şeklinde tasarlanmıştır. İki parça olarak kullanıma sunulan yarı mayo, denizde veya havuzda rahatlıkla kullanılabilir. Yarı mayo modelinde üst kısım kalçayı kapatacak şekilde tasarlanmıştır. Alt kısım ise vücudu kısmen sarar. Bu model seçeneğinde saç için bone bulunmamaktadır. Desenli ve düz modellerde üretilen mayolar likralı kumaşa sahip olduğu için kullanıcılara avantajlı bir kullanım sunar. Kaliteli kumaş ve özellikleri sayesinde uzun süre kullanılabilen mayolar suyu çekmez. Su tutmayan kumaş sayesinde denizin keyfini rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Bunun yanı sıra mayo, yarı tesettür şeklinde tasarlandığı için güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmanızı engeller. Bu sayede vücudunuz için koruyucu kremler kullanmak zorunda kalmazsınız.

Tam Kapalı Tesettür Mayo

Tesettürlü bayanların sıkça kullanmayı tercih ettiği tam kapalı şeklinde tasarlanmış olan mayolar dar ve geniş modelleri ile tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir. Balıkçı yakaya sahip olan tam kapalı mayolarda boyun kısmı eşarp şeklinde tasarlanmıştır. Bu bone ile boyun kısmı tamamen kapanmaktadır. Bazı tasarımlarda ise yaka alternatifleri bulunmaktadır. İki parçadan oluşmuş olan modellerde dar kesim olsa bile vücut hatları belli olmaz.

Tam kapalı mayo modellerinde ayak bileği kısımlarında büzgü alternatifi bulunmaktadır. Üst kısmı ise yelek şeklinde tasarlanmış olan mayo çeşitleri tarzını en iyi şekilde yansıtmak isteyen bayanlar için tasarlanmıştır. Desenli ve düz tasarımları ile sunulan tam kapalı tesettür mayo çeşitleri geometrik motiflere sahip olan modelleri de içermektedir. Vücudunuza ve tarzınıza en uygun olan mayo çeşitlerinden istediğinizi seçerek şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

2018-2019 Yılı En Trend Tesettür Mayo Çeşitleri

Yaz mevsiminin pozitif enerjisini üzerinde taşımak istiyorsanız bu mayo çeşitleri tam size göre. 2018- 2019 yılının en trend mayo çeşitlerinden istediğinizi seçerek rahatlığınızı en üst seviyede tutabilirsiniz. Mayolar özel kumaşlar ve su tutmayan kumaşlardan üretilmiştir. Esnek ve suyu içerisinde tutmayan 2018- 2019 yılının en trend mayolarına göz atarak yeni bir tarz oluşturabilir, her yerde rahat edebilirsiniz. Güncel indirimleri ve haberleri takip etmek için https://www.aisetesettur.com/blog sayfamızı takip edebilirsiniz.