Tesettür bayramlık kıyafetler indirimde!

tesettur-bayramlik-kapak

Çocukluğumuzun en güzel anlardan biri, bayram sabahı yepyeni kıyafetlerimizi giymekti. Bu mutluluğu sürdürmek için yaşımız kaç olursa olsun, bayramlık kıyafetler alabiliriz. Üstelik, bayram özel indirim kampanyalarıyla bütçemizi sarsmadan bunu yapabiliriz.

Tesettür giyimi tercih edenler için çok cici bayramlıklar seçtik. Güzel haberse şu: Gördüğünüz elbiselerin, tuniklerin büyük bedenleri de mevcut. Evinizden çıkmadan, ücretsiz kargo seçeneğiyle hemen alışveriş yapabilir, bayramda daha özenli giyinebilirsiniz. Eğer bedeni uymazsa, kolayca iade edip değiştirebilirsiniz.

modanisa-bayram3

İnternetten alışveriş yapmak gerçekten pratik! Bu sıcak havalarda kalabalık mağazaları dolaşmaya gerek kalmıyor. İki dakikada internetten siparişi veriyorsunuz, sonra siz yine bayram hazırlıklarına devam edebiliyorsunuz. Şimdi, sizin için seçtiğimiz modellere bakalım mı? Beğendiğiniz modelleri fotoğrafların üzerine tıklayıp özel fırsatlarla satın alabilirsiniz. Hızlı kargo ile bayramdan önce kıyafetleriniz size ulaşacaktır.

modanisa-bayram2

Gördüğünüz kıyafetlerin hepsinde büyük beden var ve her mevsim giyebilirsiniz. (Satın almak için fotoğrafların üstüne tıklayın)
modanisa-bayram0

Tunikler hem etek hem pantolonlarla harika görünüyor ve şimdi bayram özel kampanyasıyla 19.90 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. (Satın almak için fotoğrafların üstüne tıklayın)

modanisa-bayram1

Yorum Yapın

vestel