noah-mills-astroloji

Hoşlandığınız terazi erkeğini etkilemek ve ilgisini canlı tutmak için astrolojinin rehberlik gücünden faydalanabilirsiniz! Yüksek Topuklar’ın Astrologu Neşe Erden, terazi erkeği özellikleri nelerdir, etkilemek için ne yapmak gerekir, aşkı nasıl yaşar gibi kilit sorulara, harika yanıtlar verdi. Şimdi, Terazi erkeğini etkilemek için 9 öneriyi okuyun ve aşkı kendinize çekin!

Yönetici gezegeni Venüs olan Terazi burcu erkekleri, son derece çekici ve cana yakın kişilerdir. Anlamlı, etkileyici konuşmasıyla çevrelerindekileri mest ederler. Çok fazla sevgilisi olmuştur. Bu çok doğaldır çünkü onlar fiziki görüntüleriyle girdikleri her ortamda odak noktası olabilirler.

Kendisindeki bu özelliklerin gayet iyi farkında olacağı için, karşı cins tarafından her zaman için el üstünde tutulmaktan hoşlanırlar. Onlara karşı sırf bu yönleriyle bile komplimanda bulunsanız yeterlidir diyebilirim. Terazi erkeği eğer bir kadından hoşlanmışsa, öncelikle konuşmalarıyla onu etkilemeye çalışacaktır. Siz ne kadar duyguları ikinci plana atan biri olsanız da, onun sözleri karşısında etkilenmemeniz kesinlikle mümkün değildir.

[wp_ad_camp_2]

Bir teraziyi kendinize aşık etmek istiyorsanız kesinlikle güçlü, kendi ayaklarınızın üzerinde duran ve yeri geldiğinde onu yönetebilecek kadar da hakim bir partner olmayı asla ihmal etmeyin. O çok aşırı duygusal, ona fazla sorumluluk yükleyecek bir kadından uzak durmayı tercih edecektir. Yalnız hakimiyeti ele alırken, bunu kavga, çatışma yoluyla değil, ince bazı taktiklerle denemek çok önemlidir.

Burçlar kuşağının en centilmen, şaşırtıcı, kurnaz erkeğiyle beraber olmaya adaysanız şimdiden pasif bir rol üstlenmeyi kabul etmeniz gerekiyor. Son derece kibar, zarif, şık ve büyülü bir havası olana Terazi erkeği övünmekten ve mağrur gözükmekten zevk duyar.

mutlu-kadin-erkek

Görgü kurallarını iyi biliyor ve uyguluyorsanız, fizik güzelliğiniz onun için önemini yitirir. Sadakatinizden, aşkınızdan emin olduğu sürece sizinle olmak isteyecektir. Onu elde edebilmek için zarif, sessiz ve güzel olmalısınız.

Terazi erkeği yıldıznamesi kayıtlarında da yazdığı gibi kendini ön planda tutmayı çok sever ve bir tilki kadar kurnazdır. Neredeyse yaptığı her davranışın altında görünenin aksine bir fikir yatabilir. Terazi erkeğinin asıl uygulamaya koyacağı plan belli değildir. Eli bonkör olan terazi burcu erkeği sizi dönem dönem şaşırtıp, kalbinizi çalabilir.

Size sürekli kendini anlatır ve her konuda kendi yaptıklarının ne kadar iyi olduğunu açıklarsa, hiç şaşırmayın. Çünkü kendisiyle fazla barışık olan terazi burcu erkeği kendini övmeye bayılır. Oldukça beyefendi olan terazi burcu erkeği oldukça güzel giyimli olup, sizi kendi havasına doğru her an biraz daha yaklaştırıp, kendi yörüngesine kolayca çekecektir.

burclara-gore-opusme-banner

Terazi erkekleri kadın ruhundan anlayan en iyi burçtur. Onu kendinize aşık edebilirseniz sizden mutlu bir kadın olmayacaktır. Oldukça bakımlı ve etkileyici erkeklerdir. Onun dikkatini çekmenin ilk yolu güzel giyimli ve bakımlı olmaktır.

Parfüm kokunuzu iyi seçmelisiniz. Aynı zamanda konuşmalarınıza da dikkat etmelisiniz. Diksiyonu bozuk bir kadına tahammülleri yoktur. Diyelim ki dikkatini çekmeyi başardınız ve aşık ettiniz. Sizinle evlenmeye ikna etmek çok zor olacaktır. Zira bu burç erkekleri flörtten çok hoşlanırlar.