23 Eylül – 2 Ekim

Lüks, güzellik, kaliteden hoşlanan, sevgi dolu kişiliklerdir. Erkekleri yakışıklı, kadınları ise çok güzel olur.

Sosyal yönü güçlü, yeni fikirleri seven, hassas yaradılışta zevkleri için para harcamaktan çekinmeyen ve bu yüzden kimi zaman zorlanan insanlardır.

Seyahat etmekten hoşlanan, yeni insanlarla tanışmaktan zevk alan amaçları bir şekilde gerçekleştirebilecek şansa sahip olan bir yapıları vardır.

3 Ekim – 13 Ekim

Başkaları tarafından her zaman ilginç, sıra dışı bulunan, çok çekici kişilerdir.

Özgürlüğüne düşkün, kurallarla çevrelenmekten hoşlanmayan, sosyal ilişkilerini önemseyen, popüler ve girdiği ortamlarda farkedilen toplum içindeki yerini önemseyen, farklı bulunmaktan hoşlanan, kararlarını kendi vermekten zevk alan ve bunda ısrar edebilen, günün yenilik anlamındaki tüm akımlarını takip eden ve uygulayabilen insanlardır.

14 Ekim – 23 Ekim

Fiziksel ve zihinsel anlamda hızlı ve aktif hareket edebilen sözleriyle ilgi uyandırabilen, zekasıyla her türlü sorunun üstesinden gelebilen, aşkta aşırı duygusallık yerine gerektiğinde mantığının sesine kulak verebilen, hislerini kağıda dökebilen, işbirliğini önemseyen, etrafıyla uyumlu özel bir kişilikleri vardır.

Yenilikleri uygulamaktan hoşlanan, cinselliğine önem veren, cazibeli, aydınlık fikirleri olan, başarmaktan, gelişmekten ve büyümekte hoşlanan bir yapıları vardır.

 

Kendinizi ve karşınızdaki insanların kişiliklerini kolayca çözmek istiyorsanız; doğru yerdesiniz! Yüksek Topuklar ekibi olarak doğum tarihine göre kişilik özellikleri özel dosyası hazırladık. Doğum tarihi aralığını seçin, merak ettiklerini öğrenin!

 

Ocak  1-10-nisan  1-10-nisan  Ocak 
Ocak Ocak Ocak Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak