California Cevizi
California Cevizi

Terazi burcu hangi burçlarla anlaşır?

Hayatınızda bir Terazi burcu varsa, onunla daha iyi anlaşmak için astroloji rehberimizden faydalanabilirsiniz. Hoşlandığınız kişiyle bir ilişkiye başlamayı düşünüyorsanız, öncesinde Terazi burcunun anlaştığı burçları öğrenmenizde fayda var; bu sayede daha uyumlu bir çift olabilirsiniz.

Öncelikle Terazi burcu doğum tarihlerini öğrenerek başlayalım ki tamamen doğru yolda ilerleyelim. 23 Eylül ve 23 Ekim tarihleri arasında doğanlar Terazi burcuna mensuptur.

Terazi ve Koç burcu uyumu nasıldır?

Koç heyecanlı, neşeli, hareketli ve ihtiraslıdır. Terazi, Koç’un ilgisini kolaylıkla üzerine çekebilir. Bu, Mars ve Venüs çarpışmasını yansıtan bir evliliktir. Koç’ların çoğu uçarıdır. Terazi ise dengeli ve akıllı bir kişidir. Eğer Terazi kendini sevdirmeyi başarır ve Koç için vazgeçilmez olursa, bu evlilik ömür boyu sürecektir. Üstelik Terazi, doğuştan aşk için yaratılmıştır. Koç’un ateşli duygularını atağa kaldıracaktır.

Terazi ve Boğa burcu uyumu nasıldır?

Her ikisi de Venüs kişisi olan Terazi ve Boğa’nın birbirlerinden etkilenmemesi mümkün değildir. Boğa, güzel, etkileyici ve çekici Terazi’de istediği her şeyi bulacaktır. Her ikisi de evliliğe hazırdır. Terazi’nin yaşamı hep birliktelik üzerine kurulduğu için yalnız yaşamaktan hoşlanmaz. Boğa zaten yuva ve çocuklar için doğmuştur. Aradığı hep sıcak bir ailedir. Evliliklerini bozan tek şey, Boğa’nın kıskaçlığı, Terazi’nin aşırı kaprisleri olabilir. Evliliklerine özen gösterirlerse ömür boyu sürecektir.

Terazi ve İkizler burcu uyumu nasıldır?

Terazi, çok yönlü, zeki, esprili, bilgili ve kültürlü bir İkizler’den ilk anda etkilenir ve ona aşık olur. Aralarında pek çok ortak konu vardır. Zeki İkizler, Terazi’nin her hissettiğini anında anlayacaktır. Fakat Terazi’nin de onun beklentilerine cevap vermesi şarttır. Bir İkizler’le evlenmek isteyen Terazi, ömür boyunca onun ilgisini çekecek ilginç konular bulmalı ve ona yaşam boyunca ilgi göstermelidir. Bu evlilik için uzun ömürlü bir evlilik diyebiliriz.

Terazi ve Yengeç burcu uyumu nasıldır?

Yengeç, romantik ve duyguludur. Sevgiye çok fazla değer verir. Terazi onun kibar ve ince davranışlarından etkilenecek, belki de hemen evlenmek isteyecek, Yengeç’in duygulu dünyasına doğru çekildiğini hissedecektir. Her şey başlangıçta güzel olacaktır. Ancak Yengeç, Terazi kadar sosyal değildir ve aile ilişkilerinin dışında çevreye fazla açık olmayabilir. Terazi gezip eğlenmek isterken, o evde oturmayı tercih edebilir. Aralarındaki dengeyi kurabilirlerse, bu evliliğe şans verebiliriz.

Terazi ve Aslan burcu uyumu nasıldır?

İşte en güzel evliliklerden biri karşınızda duruyor. Aslan cömert, eğlenceli, paylaşımcı ve sevgi doludur. Terazi’nin aradığı her şey onda fazlasıyla vardır. Terazi’nin zarafetinden, çekiciliğinden ve etkili konuşmalarından etkilenecektir. Terazi, onurlu Aslan için eşi bulunmaz bir eş ve sevgili olacaktır. Ahenkli bir yaşantı ve güzel bir evlilik onları bekliyor.

Terazi ve Başak burcu uyumu nasıldır?

Başak, asla Terazi’ye göre bir eş değildir. Para ve sosyal yaşam konularında anlaşabilirler. Çünkü Başak da dostluklara düşkündür. Çevresinde arkadaşları olsun ister. Onlarla uzun süren sohbetleri olacaktır. Fakat bir Terazi’yi anlamak kolay değildir. Duygulardan çok mantıkla ilgilenen bir Başak için Terazi fazla hassas kalacaktır. Birbirlerine kendilerini anlatmaktan yorulabilirler. Daha fazla güç harcamak istemiyorlarsa bu ilişkiye hoşçakal demeliler.

Terazi ve Terazi burcu uyumu nasıldır?

Mükemmel bir evlilik yaşarlar. Soylu, asil, dengeli ve sürükleyici bir roman gibidir. Duygusallıklarıyla birbirlerini besleyebilirler. Ortak yönleri çok fazla olacağı için, günlerce aralarındaki konular bitmez. Her ikisi de huzurlu ve rahat bir yaşam arzulamaktadır. Birbirlerine güven ve saygı beslerler. Haksızlıklar karşısında ikisi de tepkili olacağı için aralarında önleyemedikleri kavgalar da olabilir. Her şeye rağmen ideal bir evliliktir.

Terazi ve Akrep burcu uyumu nasıldır?

Akrep insanı derin duygulara sahiptir. Sevgi, aşk, cinsellik onun için yaşamın vazgeçilmez bir parçasıdır. Aynı zamanda müthiş kıskanç olan bu kişiyle anlaşmak her zaman kolay değildir. Terazi’yi sevecek, sahiplenecek ve paylaşmak istemeyecektir. Şayet Terazi onun güvenini kazanırsa, ömür boyu asla bir daha bulamayacağı bir aşkı ona sunacaktır.

Terazi ve Yay burcu uyumu nasıldır?

Terazi başlangıçta Yay’dan hoşlanabilir. Çift karakterli bu insanla yaşamak onu oldukça eğlendirecektir. Neşeli, çekici, yeniliklere önem veren bir Yay ona şimdiye kadar görmediği bir dünyanın kapısını açacaktır. Fakat bir Yay’la yaşamak her zaman kolay değildir. Çabuk bıkan ve kısıtlanmaya gelemeyen bir Yay, Terazi’den çok çabuk soğuyacaktır. En iyisi önce dost olmayı denemektir. Gerçekten birbirlerine önem vermeyi ve saygı duymayı başarabilirlerse bu evliliği denemeliler.

Terazi ve Oğlak burcu uyumu nasıldır?

Oğlak insanı gerçekten kaliteli ve hislerini belli etmeyen bir yapıya sahiptir. Görüşleri Terazi’den çok farklıdır. Madde ve duyguları arasında müthiş bir denge vardır. Bu evlilik kimseninkine benzemeyecektir. Seçici ve kaliteli zevklere sahip olan Oğlak, Terazi’yi yüceltmez ve abartmaz. Hayranlık duyabilir fakat şımartmaktan hoşlanmayacaktır. Onun yanında Terazi’nin ayağı yere sağlam basacak ve yaşama daha gerçekçi bakacaktır. Sürekli ilgi görmek isteyen bir Terazi için şaşırtıcı ve eğlenceli bir evlilik. Bu evlilik her anlamda farklı ve seçkin olacaktır.

Terazi ve Kova burcu uyumu nasıldır?

En iyi anlaşabilen çiftlerden biri karşınızda duruyor. Kova, özgür Terazi üzerinde şok etkisi yapabilir. Onunla istediği frekansı tutturabilir ve uçabilir. Terazi, önceleri Kova’nın gözüne girmek için bayağı bir çaba sarf edecektir. Terazi, onun rahat görüntüsünün altındaki tutuculuğu keşfettiğinde, evlilikleri tam anlamıyla rayına oturacaktır. Güzel ve ahenkli bir evlilik yaşanır.

Terazi ve Balık burcu uyumu nasıldır?

Terazi, Balık tipini beğenebilir. Aralarında derin bir sevgi de doğabilir. Fakat Terazi gibi akılcı ve mantıklı olmayan bir Balık’la yaşamak kolay değildir. Onun her an değişen duyguları, kıskançlığı, renkli iç âlemi kesinlikle Terazi’ye sanal gelecektir. Terazi yaşama onun kadar kaderci ve hayalci bakmadığı için bu evlilikten bıkma olasılığı çok fazladır. Arada aşk olsa bile birlikte yaşamaları oldukça zordur ve er geç ayrılık kapılarını çalacaktır.

Terazi burcunun aşk uyum tablosu

 1. Koç ve Terazi aşk uyumu: Zorlayıcı ama ilginç bir ilişki
 2. Boğa ve Terazi aşk uyumu: Farklı anlayışların dengesi
 3. İkizler ve Terazi aşk uyumu: Çok eğlenceli bir ilişki
 4. Yengeç ve Terazi aşk uyumu: Karmaşık bir ilişki
 5. Aslan ve Terazi aşk uyumu: Heyecan verici ihtiraslar
 6. Başak ve Terazi aşk uyumu: Fazla zorlayıcı
 7. Terazi ve Terazi aşk uyumu: Dengeyi korumak mümkün
 8. Akrep ve Terazi aşk uyumu: Kolay ve pratik bir ilişki
 9. Yay ve Terazi aşk uyumu: Mükemmel olabilir
 10. Oğlak ve Terazi aşk uyumu: Zorlayıcı bir ilişki, yorabilir
 11. Kova ve Terazi aşk uyumu: Uçuşa geçiren bir aşk
 12. Balık ve Terazi aşk uyumu: Mutlu ve huzurlu olabilir

Terazi burcunun anlaştığı burçları öğrendiniz. Burçlar hakkında aşağıdaki yazıları da okuyun:

Ay burcunun etkileri nelerdir?

Kova burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Burçlara göre cinsel hayat rehberi

61 Yorum

 1. terazi burcuyum ve çok şanslıyım bütün özelliklerini taşıyorum ama bi koç burcunu elde edemiyorum:( ama onuda edicem terazi burcunu çok seviyorum terazi burcu olmak gibisi yok:)

 2. Ben burcumu cok sevıyorum.ama koc burcu olan ınsanlarla hıc yola gıtmıyorum.bunu hıcde doru dıyıl.

 3. Ben ikizler burcuyum . Esim terazi burcu ve kesinlikle ortak noktamiz yokkk..hemen hemen her konuda tartisabiliyoruzz..

 4. koçla evlenen yandı ozelıklerını okumalısınız kesınlıkle kendı kendıne karar veren bır buç bende terazıyım ve asla koçla evlenmem;)

 5. hayatta ona dunyanın en guzel anlrını yasatabıleceksen bır sey demıyorum fakat neden dedığimi merak edıyorsan cok cabuk sıkılrlar

 6. Terazi burcuyum terazilerle ikizler cok iyi anlasiir ama kovayla evlenirlerse daha mutlu olurlarr esim kova burcu cok mutluyuzzz:):)

  1. Koç kadını :hayatta yola çıkılmaz. .gizli verir):
   Boğa kadını :sıkıcı çekilmez, ev kadını
   İkizler kadını :iyi bağlasan kendine kölen olur
   Yengeç kadını :bol bol çocuk yapar):
   Aslan kadını :gözü yükseklerde verici olur):
   Başak kadını :yavşak olur dır dır
   Akrep Kadını :huyundan suyundan, etinden faydalanmak gerek..dikkat et sokar götünün üstüne oturamazsın
   Yay:hadi kızım yaylan ,yedi veren gülleri gibisin
   Oğlak :tek kelime avanak ayran gönüllü salaklar
   Kova; olmasa olur ,genç ruhlu sanırsın kendini subyen
   Balik:gelde ayıkla balığın kılçığını. Ulan ne kadar çok hasta ruhlu bir insan varsa sizde var..sıçayım kurduğunuz hayallere, sizin yüzünüzden hayal kurmayı unuttum..
   TERAZİ KADINI:İŞTE KUTSAL KADIN AŞK VE ŞEVET ,TUTKU VE DUYGU SANA HAYRAN OLMAYANIN AKLINI TÜKÜREYİM..YAVRUM KÜÇÜK BEBEĞİM DÜNYAM TEK HAZİNEM. .TERAZİ KADINIM SENİN DENGELERİNİ HASTAYIM..AŞK AŞK AŞK SADAKAT HUZUR MUTLULUK =TERAZİ

   Siz merak edersiniz hangi burç olduğumu. .bunu unutmayın terazi burcu bir tek ikizler le yapar gerisi yalan

 7. arkadaşlar bende izler gibi terazi burcundanım ama koc burcu biriylen evlendım aman ha koc lara aldan mayın boynuzlamasınlar sizleri

 8. bn terazi burcuyum ,:) sevgilim boga burcu gayette iyi anlasioruz kovaya hic gerek yok yiyenim kova nerdeyse hergun kavga ediyoruz:)

 9. valla inşallah aslanla evlenirim çünkü ben bir teraziyim aslında balık burcu ola bilir

 10. ben terazı burcuyum konustuyum var ama cıkmıyoruz kendısı yengec burcudur ınsallah cıkarız yolumuz evlılığe doğru gıder bunu okuyanlar AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİN desin

 11. Ben koc burcuyum sevdiyim erkek ise terazi burcu . Gercek dende terazi burcu hakkinda dogru yazmislar

 12. ben terazi burcuyum ve sevgilimde koç evet onun çok ateşli olduğunu söyleyebilirim !!!! ve çokta iyi anlaşıyoruz !! maşallah !

 13. Bende oglak birini seviuorum 3 senedir ama bi turlu onu kendime cekemedim nerde yanlis yapiyorum

 14. akrep burcuyum yükselen burcum kova terazi ikizler ve kovalar ile çok iyi anlaşıyorum
  balık yengeç ne iyi ne köyü
  pek anlaşamam sürekli duyguya yönelikler buda çok can sıkıcı oluyor
  zihin yapısı uymuyor..

 15. hasanı çok seviyorum ama hangi burç olduğunu bilmiyorum bu arada ben de terazi burcuyum

 16. Koç kadını :hayatta yola çıkılmaz. .gizli verir):
  Boğa kadını :sıkıcı çekilmez, ev kadını
  İkizler kadını :iyi bağlasan kendine kölen olur
  Yengeç kadını :bol bol çocuk yapar):
  Aslan kadını :gözü yükseklerde verici olur):
  Başak kadını :yavşak olur dır dır
  Akrep Kadını :huyundan suyundan, etinden faydalanmak gerek..dikkat et sokar götünün üstüne oturamazsın
  Yay:hadi kızım yaylan ,yedi veren gülleri gibisin
  Oğlak :tek kelime avanak ayran gönüllü salaklar
  Kova; olmasa olur ,genç ruhlu sanırsın kendini subyen
  Balik:gelde ayıkla balığın kılçığını. Ulan ne kadar çok hasta ruhlu bir insan varsa sizde var..sıçayım kurduğunuz hayallere, sizin yüzünüzden hayal kurmayı unuttum..
  TERAZİ KADINI:İŞTE KUTSAL KADIN AŞK VE ŞEVET ,TUTKU VE DUYGU SANA HAYRAN OLMAYANIN AKLINI TÜKÜREYİM..YAVRUM KÜÇÜK BEBEĞİM DÜNYAM TEK HAZİNEM. .TERAZİ KADINIM SENİN DENGELERİNİ HASTAYIM..AŞK AŞK AŞK SADAKAT HUZUR MUTLULUK =TERAZİ

  Siz merak edersiniz hangi burç olduğumu. .bunu unutmayın terazi burcu bir tek ikizler le yapar gerisi yalan

 17. Teraziyim oğlak, aslan yay boğayı seviyorum ama yengec balık akrep, kova, başak sevmiyorum at çöpe çekicide gelmiyolar genelde 🙂

Yorum Yapın

vestel