Terazi burcu kadını özelliklerini öğrenmek istiyorsanız, yıldıznamesini hemen okuyabilirsiniz. Nelerden hoşlanır, Terazi burcu kadını hayatta nelere önem verir gibi konularda tüm detaylar Terazi burcu kadını yıldıznamesinde var!

Terazi kadınının genel özellikleri

Başında elinde ve ayağında birer nişan olabilir. Zevki severler hafif oynak tabiata sahiptirler. Eğlenceyi sefayı severler erkekler ve kadınlar arasında güzeldir her şey. Erkeklerin ona olan ilgisi çok hoşuna gider, tek erkek değil de, iki üç erkeğin onunla ilgilenmesi, terazi kadınını göklere çıkaracak kadar mutlu eder.

Genellikle hastalığı safradan kaynaklanmalıdır. 2 – 7 -14 -24 yaşlarında ölüm tehlikesini yaşarlar atlatırsalar 75 yasına kadar yaşayabilirler. Evde oturması gezmesinden hayırladır. Başını her zaman derde sokabilecek zihniyete sahiptir. Yolculuklarda çok zarar görebilir. Uzak seyahatler, hem fiziksel hem de ruhsal sağlığı açısından zararlıdır. Sorun yaşamamak için uzun süre yolculuk yapılmamalıdır.

Her yerde sevilir saygı gösterilir. Aklına bir şey geldiği an yapması gerekir, inatçıdır.

Dikkatsizliği yüzünden başı çok derde girse de akıllanmaya niyeti yoktur. Başının derde gireceğini bile bile aklına koyduğunu yapmaktan çekinmez.

Düşmanlarının çoğu bayandır ve buğday tenli sarısın bayanlardır. Esmer bir kadının ona büyü yapma ihtimali yüksektir. Esmer kısa boylu kadınlardan çekinmelidir. Bu tipte bir kadın onun evini yıkmak için çok çabalayacaktır. Böyle tehlikelere karşı dikkatli olmalıdır. Esmer kısa boylu kadınlardan kendini ve evini uzak tutmalıdır. Eşini baştan çıkarmak için uğraşabilir.

Melek Tarotu

Terazi kadınının aile hayatı

Babası ve annesi tarafından çok sevilir evde otoriterdir. Kız ve erkek kardeşleri vardır en düzgünü ve otoriteri kendisi olduğu için kardeşlerine sahip çıkar. Kardeşleri sözünden çıkamaz. Daima hepsinden üstündür.

Babasından ve annesinden kalan miras terazi kadının ada kardeşlerine de hayırlı gelmez. Dostlarını yay grubundan seçmeye özen göstermelidir. Oğlaklardan uzak durmalıdır. Bir numaralı düşmanlarıdır oğlaklar. İyi şekilde yaklaşıp daha sonra kötülük yapmaya çalışabilirler.

Yıldızname bakımına göre terazi burcu kadınının başından bir veya üç evlilik geçer. Erkekler tarafından ilgi gördüğü için kısmeti acıktır. İlk eşini vefatı üzerine ikinci kez evlenebilir. İkinci eşiyle de anlaşamadığı için ayrılabilir ve tekrar evlenebilir. Ancak iki veya üçüncü eşi onun parasına sahip çıkmaya çalışır ve terazi kadınının malını mülkünü alır. Yıldızname kitabına göre, terazi burcu kadını birçok rüya görür ancak uyandığında bir tanesini bile hatırlamaz. Terazi kadını hatırlamadığı rüyaları üzerine yorum yapmaya çalışır ve bunu yaparken çok mutlu olur. Bunu yapmaktan hoşlanır.

Yıldızname kitabına göre terazi kadınının genellikle erkek çocuğu olur, çocukları terazi kadınını çok sever her zaman hayırlı evlat olur. Terazi kadını ömrünün sonuna güzellik ve mutlulukla ulaşır.

Terazi kadını fark edilmek ister

Terazi burcu kadını pamuklu yünlü ketenli sıcak tutan şeylerden çok hoşlanır. Gök mavisini, yeşili ve beyazı sever. Üzerinde zümrüt gibi taşları taşımaktan çok hoşlanır. Akik taşlar terazi burcu kadınının sağlığına da iyi gelebilir. Erkeklerin dikkatini çeken lavanta kokusu ve gül kokularını sürmekten hoşlanır. Onları etkilemek terazi kadınını mutlu eder. En büyük ideali olan fark edilmek arzusuyla yanıp tutuşur.

Hayatının her alanında kullandığı Sekiz rakamı terazi kadını için uğurludur. Senfonilerden hoşlanan bu bayanların, eşleriyle aralarında oluşan sorunlardan biri de müzik olabilir.

Terazi burcu kadını yıldıznamesini okudunuz. Aşağıdaki konu başlıkları da ilginizi çekebilir: