Terazi burcu erkeği özelliklerini öğrenmek istiyorsanız, yıldıznamesini hemen okuyabilirsiniz. Nelerden hoşlanır, Terazi burcu erkeği hayatta nelere önem verir gibi konularda tüm detaylar Terazi burcu erkeği yıldıznamesinde var!

Terazi erkeğinin genel özellikleri

Kendileri çok çalışkandır fakat bir o kadar da rahat davranırlar. Terazi erkeği yıldız name yorumları bu yıldız altında doğanların yuvarlak yüzlü, uzun boylu güzel yüzlü ve beyaz tenli olduklarını gösterir. Yıldız name bakımı üst solunum yolları hastalıklarına çok müsait olduklarını söyler. Kış mevsimi kendileri için tehlikeli bir mevsimdir. Aynı zamanda basur olma ihtimali de vardır.

Yıldız name kitabı terazi erkeklerinin çok çalışkan ve kibar olduklarını belirtmiştir. Kendileri karşısındaki insana hep iyilikle yaklaşır. İyilik yapmayı çok sever ve her fırsatta iyilik yapar. Sır nedir bilmez, kendi sırlarını herkesle paylaşır. Bazen bunun kötülüğünü çekse dahi, karşısındakine kin beslemez, sadece muhabbetini bitirir.

Terazi burcu erkeklerinin yaşı ilerledikçe daha da iyilik yanlısı olurlar. İnsanlara verdikleri değer artar. Çevresi tarafından da genellikle sevilir. Güzel yüzü ve giyimi herkes tarafından beğenilir.

Melek Tarotu

Terazi erkeğinin aile hayatı

Çocukları genelde erkek olur ve onların hastalanması kendisini yıkar. Çocuklarından kendine pek hayır gelmez. Yıldız name bakımı terazi erkeğinin babasının annesinden önce öldüğü söyler. Anne babasından kalan pek miras olmaz ve olsa da bu mirasın hayrını göremez. Terazi erkeği yıldız name bakımı terazi grubundan olanların eşlerini yengeç burcu olanlardan seçmesinin doğru olduğunu belirtmiştir.

Terazi erkeği için kadınlar hayatının en tehlikeli varlıklarıdır. Onlara çok dikkat etmeli ve tedbirli davranmalıdır. Kadınlara dikkat etmezse, malı mülkü yok olur. Mahkemelerde davalarla uğraşır. Ama sonunda bu dertlerin hepsinden de kurtulur.

Terazi burcu erkeği sakinliği sever

Terazi erkeği, devlet memuru, başbakan, cumhurbaşkanı gibi mevkilere gelebilir. Halk ve devlet tarafından saygı duyulacak bir yapıya sahiptir. Her seviye de insana hitap edebilir ve karşısındakini tatmin edecek mutluluğu verebilir. Siniri sürekli değil geçicidir. Kendisi sakin hayatı sevse de, yaptığı işlerde aceleci davranır. Kesici bir aletle yaralanma, yanma ve bir hayvan tarafından ısırılma tehlikesi yüksektir.

Genelde düşmanları akrabalarındandır. Onu kıskanıp çekemeyen insan çoktur. En belirgin özelliği, nezaketli oluşudur.

Terazi burcu erkeği yıldıznamesini okudunuz. Aşağıdaki konu başlıkları da ilginizi çekebilir: