Astrolog Neşe, Terazi burcu erkeği özellikleri hakkında bilgiler sunuyor. Astrolojinin rehberlik gücünden yararlanıp, onu daha iyi tanıyabilirsiniz; gizli sırlarını öğrenebilirsiniz.

Terazi burcu erkeği özelliklerini anlatıyoruz.

Öncelikle, doğum tarihlerini açıklayalım: 23 Eylül – 22 Ekim tarihleri arasında doğanlar Terazi burcudur. Özel haberimizde Terazi burcu erkeği aşk, cinsellik ve kişiliği hakkında yorumlar bulabilirsiniz.

1. Terazi burcu erkeği toplumda ilgi görür

Onlar gerçekten güzel konuşur.

Terazi erkeklerinin eğitim durumları zayıf olsa bile güzel konuşmayı başarırlar. Konuşurken zarif, ince ve şıktırlar. Yani en doğru anda en doğru sözcükleri seçebilme gibi bir yetenekle gelmişlerdir dünyaya. Bu yüzden de genel olarak toplum tarafından beğenilen tiplerdir.

2. Dostluk ve arkadaşlığa önem verir

Terazi erkeği dostlukta cömerttir.

Aile, arkadaş ve özel ilişkilerinde karşılıklı güven beklerler. Verdikleri sözleri tutmak için çaba gösterirler ama aynı davranışı karşı taraftan da beklerler. Eğer kendisi buluşmalara dakika geliyorsa, aynısını sizden de bekler. Terazi erkeklerinin bir özellikleri de dostluğa, arkadaşlığa çok değer vermeleridir. Dostlarına asla ihanet etmeyen insanlardır onlar.

3. Terazi burcu erkeği cinsellik için özeldir

Yakınlaşmayı çok önemser ve özenlidir

Sevişmek, Terazi erkeği için adeta bir sanattır. Bu yüzden, aceleye getirilmiş sevişmelerle işi olmaz onun. Baştan çıkarmanın her aşamasının tadını çıkarır ve karşısındaki kişinin de aynısını yapmasını ister. Heyecanlanması için arzulandığını bilmesi şarttır. Ayrıca onun duygusal ihtiyaçları da fiziksel ihtiyaçları kadar güçlüdür. Yani sıcak bir sarılma da sevişmek kadar önemli bir eylemdir bu adam için.

4. Aşk hayatında elinden geleni yapar

Terazi burcu erkeği aşkta mutlu eder

Ödül olarak da onu mutlu eden hayat ortağını çok mutlu eder. Üstelik bencil değildir, bu yüzden onun her türlü sorununu paylaşır ve güzelliklerin zerresini ondan esirgemez. Duyguları güçlüdür ve ayrıca son derece sadıktır. Tabii bu sadakatini hak eden birini bulduğuna inanırsa. Eğer çok arzu etmediği bir evlilik yapacağını hissetmişse işi baştan sonlandırır ve “tek” uçmayı tercih eder.

5. Terazi erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Evliliğe ikna olması biraz zordur.

İlk bakışta soğuk görünüyor olsa bile evliliğe sıcak bakarlar. Evlendiği takdirde hayattaki her güç zamanı yalnız geçirmeyeceğini, bunları kendisiyle paylaşabilecek bir hayat ortağı bulunduğunu anlar ve hafifler. Amacınız onunla evlenmekse, bu duyguyu ona vermelisiniz.

6. Onlar ideal kadınla beraber olmak ister

Birlikte olmak istediği özellikle seçer

Güzel, estetik, bakımlı, akıllı, entellektüel, sevgi dolu, sevgisini gösteren tiplerden hoşlanır. Terazi erkeği anne şefkatine bayılır. Bu yüzden o araba kullanırken ona soğuk bir içecek ikram etmeniz veya kemerini takması gerektiğini hatırlatmanızdan çok hoşlanacaktır.

7. Terazi burcu erkeği nelerden hoşlanmaz?

Bazı durumlardan hoşlanmaz, bunları bilmelisiniz.

Aslında hiçbir insan yalandan hoşlanmaz ama Terazi burcu erkeğinin bu konuda özel bir hassasiyeti vardır. Yalan söylemez, yalan söylenmesini de kabul etmez. Ayrıca işleri olabilecek en adil biçimde yürütmenin peşindedir. Bir biçimde de bunu başarır.