Terazi burcunun cinsellik uyumu ve özellikleri Yüksek Topuklar’da! İlişkideki mutluluk ve coşku, hayat kalitenizi de artıracaktır ve siz astrolojinin önderlik gücüyle en iyi partneri seçebilirsiniz.

Terazi – Koç

Gittiğiniz partide salonun diğer ucundan sizinle uzun uzun bakışır ve baş başa kaldığınız zamanlarda sizi mutluluktan havalara uçurabilir.

Terazi – Boğa

İkiniz de son derece çekicisiniz. Yataktaki tutkusu ve bitmek bilmeyen şefkati tam da aradığınız şeyler. Sürekli yanında olmak istiyorsunuz.

Terazi – İkizler

İki maceracı olarak egzotik tatillere çıkıp paraşütle atlamaya kadar her şeyi deneyeceksiniz. Ama en güzeli seksteki mükemmel performansınız.

Terazi – Yengeç

O geceleri evde geçirmek isterken, siz sokağa çıkmayı tercih ediyorsunuz. Duygusal Yengeç erkeği sizi mutlu etmek için her şeyi yaptığından sorun yok.

Terazi – Aslan

Yataktaki ihtiyacınız olan bütün ilgiyi size verecek ve siz de bu harika erkekle yalnız kalabilmek için bütün işlerinizi iptal edeceksiniz.

Terazi- Başak

O sizi sakinleştirirken, sizin çılgın yönünüz onu hareketlendirecek. Ama onun bu dingin hali yatakta size çok iyi gelecek.

Terazi – Terazi

Her konuda çok uyumlusunuz, özellikle de cinsel yaşamınızı hareketlendirme konusunda. Çatıda yıldızların altında beraber olabilirsiniz.

Terazi – Akrep

O sizin ilginizin sadece kendi üstünde olmasını istediği için ona başka bir hayatınız daha olduğunu anlatmanız gerekiyor. Ama seks mükemmele yakın.

Terazi – Yay

Bu çekici erkek daha ilk çıkmanızda sizinle beraber olmak isteyebilir. Emin değilseniz biraz bekleyin. Zamanla sizin beklemeye değer olduğunuzu anlayacaktır.

Terazi – Oğlak

Kendinize yapılan şık hareketlerden hoşlanıyorsunuz ve o da bunları yapabilecek bir erkek. Yatağın üstünü gül yapraklarıyla süsleyip, en ön sıradan konser bileti alabilir.

Terazi – Kova

Sokakta öpüşmek, yaratıcı seks gibi sıra dışı ama romantik hareketler yapan Kova erkeği bağımsız kadınlardan hoşlanır. Rüya gibi, değil mi ?

Terazi – Balık

Sizin kadar sosyal hayatın içinde değil ancak dürtüleriyle sizin kalbinizi kazanacak ve yataktaki becerileri ile sizi titretecektir.

Terazi burcunun cinsellik uyumu okudunuz.

galeribanner12