tarot-bakmak-ogrenmek

İlişkiniz, sağlığınız, aileniz veya kariyerinizle ilgili aklınıza takılan sorular mı var? Size yol gösterecek, sakinleştirecek fikirlere mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Tarot falı bakmak, size yardımcı olabilir çünkü yüzyıllardır insanlar, bu çözüm yoluna başvurup hayatlarını kolaylaştırıyor. “Ama, ben tarot falı nasıl bakılır, bilmiyorum ki” dediğinizi duyar gibiyiniz; merak etmeyin “Yüksek Topuklar” ekibi olarak size tarot falı bakmayı anlatacağız ama isterseniz, önerdiğimiz linke tıklayıp hemen, ücretsiz tarot falına baktırabilirsiniz.

Tarot falı bakmak için öncelike 78 karttan oluşan bir desteye ihtiyacınız vardır. Aklınızda soruyu belirleyip veya yapmak istediğiniz duruma niyet edip 7 adet kart seçersiniz. Ancak, bu kart yerleşimleri ve hangi sırayla okunması gerektiği çok önemlidir. Aşağıda, tarot falındaki kartların sıralamasının neye cevap verdiğini bulabilirsiniz:

Merkez kart: İçinde bulunduğunuz durumu anlatır. Sorduğunuz soruya göre varacağınız hedefi gösterir.

Birinci kart: Geçmişte yaptığınız davranışların şimdi sizi ve çevrenizi nasıl etkilediğini, gelecekte karşınıza çıkacak fırsatlar ve imkanları anlatır.

İkinci kart: Şimdiye kadar içinizde yaşattığınız hayaller, özlemler ve umutlarınızı anlatır. Duygusal davranışlarınızın hedefinizi nasıl etkileyeceğini gösterir.

Üçüncü kart: Başka insanların sizin hakkınızda ne düşündüğünü, sizi nasıl tanıdıklarını anlatır. Bilinç yüzeyine çıkmamış sorunlarınızı işaret eder ve yol gösterir.

tarot-fali-yeni-banner

Dördüncü kart: Dışarıya karşı nasıl davranmanız gerektiğini ve kendinizi nasıl göstermeniz gerektiğini belirtir. Dış dünyanın üzerinizde oluşturduğu etkilere karşı gösterilen tepkileri belirler.

Beşinci kart: Beklentiler ve endişeleri ortaya koyar. Gelecekte karşılaşacağınız olaylar ve bunlara karşı takınacağınız duygusal tutumu belirtir. Eğer merkez kart olumsuz bir sinyal veriyorsa, hedefinizden vazgeçmeniz gerektiğini belirtebilir.

Altıncı kart: Hedefe ulaşmak için ne yapmanız gerektiğini belirtir. Dördüncü evin etkisi altında olan altıncı kart, hedefinize ulaşmak için nasıl bir yol izleyeceğinizi belirtir.

Nasıl, şimdiden kafanız karıştı değil mi? Sıralamayı, tarot falında çıkan kartların anlamlarını aklınızda tutmak, ezberlemek oldukça zamanınızı alabilir. Peki, ne yapacaksınız? Biz size, hemen şimdi ücretsiz ve kolayca tarot baktırabileceğiniz uygulamamızı öneriyoruz. Niyet edip 7 kart seçin ve bırakın “Yüksek Topuklar” sizin tarot falınıza baksın!

Ücretsiz tarot falı baktırmak için TIKLAYIN

tarot-fali-yeni-banner