tarcinli-detoks-suyu-kapak

Beğendiğiniz elbisenin size uygun büyük bedeni yok mu? Zaten kilolu olmaktan sıkıldınız mı? Haydi gelin, çok basit bir yöntemle zayıflama yolunu seçin! Tarçınlı su içmek, tatlı isteğini kesmekten kabızlık gidermeye kadar mucize faydalar sunuyor, ondan yararlanın.

Yüksek Topuklar” kadın sitesi editörleri olarak biz, evimizdeki malzemelerle formumuzu korumayı tercih ediyoruz. Birazdan size tarifini vereceğimiz tarçınlı detoks suyu, favorilerimizden biridir. Hazırlamak 3 dakikadan bile kısa sürüyor ama tartıya her çıktığınızda zayıfladığınızı görmenin mutluluğu ise günlerce!

Tarçınlı su nasıl yapılır?

Malzemeler,

1 adet çubuk tarçın

1 adet küçük boy elma

1 litre oda sıcaklığında su

Hazırlanışı,

Tarçınlı su geceden hazırlanır: Elmayı iyice yıkayıp dilimleyin, bir litre suyla çubuk tarçınla birlikte ilave edin. Sabaha kadar bekletin.

Ertesi gün, uyanır uyanmaz bir büyük bardak olmak üzere gün boyunca yemeklerden önce veya acıktığınızı hissedince için. Göreceksiniz, günden güne vücudunuzda mucizevi değişimler olacak.

[quote_center]Tarçınlı su tatlı isteğini keser.[/quote_center]

Tarçınlı su zayıflatır mı?

Evet, tarçınlı su zayıflatır. Çünkü, kan şekeri dengemizi korur, bu sayede daha uzun süre tok hissederiz, fazla kalori almadan sağlıkla zayıflarız.

Elmanın içindeki pektin maddesi tokluk verir, bağırsakları çalıştırır.

Suya eklediğimizde tarçın ve elmanın mucizevi özleri suya geçer, vücut hemen kullanır ve kısa sürede güzel sonuçlar alırız.

tarcinli-detoks-suyu-1

Önemli bilgiler,

Tarçınlı su zayıflatır, buna emin olun ve istediğiniz kiloya inene kadar her gün içmeye devam edin. Bu arada, telefonunuza alarm kurarsanız örneğin, akşam 10’a, hemen kalkıp suyunuzu yapabilirsiniz.

tarot-fali-yeni-banner