Tantra, “Sürekliliği” işaret bir dokunma anlamına gelir. Hinduizm’in aktif dişil Tanrıça formu olan Şakti’ye bağlı bir koludur. Batılı ülkelerde ve batılı eğitimden geçmiş doğulularda Tantra büyük ölçüde cinsellikle ilişkilendirilmesine rağmen Tantra’da cinsellik son derece sıkı şartlara bağlı, Tantra’nın belirli bir kolunda uygulanan ve diğer tüm pratiklerle birlikte düşünülmesi gereken ritüelistik bir uygulamadır.

Yüksek Topuklar ekibi olarak yatak odanızdaki ateşin asla sönmesine izin vermeyecek tantra sevişme pozisyonlarını araştırdık. Tantra sevişme nasıl yapılır öğrenmek için haberimizi okumaya devam edin.

Erkek bir sandalyeye oturur ve bacaklarını serbest bırakır. Kadın, erkeğin üzerine oturarak dizlerini kıvırır ve sandalyenin tepesinden elleriyle tutarak derinliği ve hızı ayarlar.

tantra-905 01

Erkek bacaklarını bağdaş yapar ve kadın erkeğin kucağına oturarak aynı şekilde bacaklarını bağdaş yapar gibi erkeğin arkasına dolar. Bu pozisyonda çiftler birbirlerine sarılırlar ve derinliği kadın belirler.

tantra-905 02

Erkek bacaklarını bir önceki pozisyondaki gibi yeniden bağdaş yapar. Kadın bu kez erkeğin üzerine oturup elleriyle omuzlarını kavrar ve erkeği bastırarak kendini yukarı aşağı hareket ettirir.

tantra-905 03

Bu pozisyonda erkek sandalyeye oturur. Kadın ise erkeğin üzerine oturarak bacaklarını sallandırır. Erkek kadının kalçasından tutarak onu yönlendirir.

tantra-905 04

Biraz zor olan bu pozisyonda erkek yüksek bir yere oturur. Kadın erkeğin kucağına oturarak bacaklarını erkeğin omzuna dayar. Bu pozisyonda aynı zamanda erkek, kadının klitorisini okşayabilir.

tantra-905 05

Suda denenen bu pozisyonda erkek küvet ya da havuzun içine oturur bacaklarını sallandırır. Kadın erkeğin üzerine oturur ve bacaklarını kırar.

tantra-905 06

Suda olan bir diğer pozisyonda ise, erkek bacaklarını kırarak açar. Kadın ise yüzü erkeğe dönük şekilde aynı pozisyonda durur. Bacaklarını kaldırarak erkeğin kollarından geçirir.Çiftler birbirlerine yaklaşarak birleşmeyi gerçekleştirir. Suda oldukları için ikisi için de orgazm daha da kolaylaşır.

tantra-905 07

Cinsellik hakkında diğer yazılarımız:

Burçlara göre seks pozisyonları

99 Kamasutra seks pozisyonu

Yaz için harika seks pozisyonları