tac-perde-1

Ev dekorasyonunda değişiklik yapmak istiyorsanız, perdelerinizden başlayabilirsiniz! Salonunuzdaki yepyeni görünüm ruh halinize iyi gelecek, evde daha çok vakit geçirmek isteyeceksiniz.

Ev tekstili modasına yön veren Taç, yeni perde koleksiyonu ile evin en güzel köşelerine yenilik getiriyor. Elegan stiliyle evleri bambaşka bir atmosferle buluşturan perdeler, renkleriyle iç açıcı güzelliği yakalayarak, evlerde gözalıcı bir görünüm yaratıyor.

Kullanışlı olduğu kadar özgün stiliyle de şık bir görünüm sunan Taç’ın perde koleksiyonu, evini sonbahara hazırlamak isteyenleri bekliyor. Üstün kaliteli dokuya sahip olan koleksiyonda, her zevke hitap eden çizgiler dikkat çekiyor. Şık görünümüyle kendisine hayran bırakan perdeler, yaşam alanlarının yepyeni bir görünüme kavuşmasında başrolü oynuyor.

tac-perde-2

Yaprak desenlerin ve retro motiflerin öne çıktığı koleksiyon, elegan bir stil sunuyor. Koleksiyondaki perdelerde pudra, mint, mavi, mürdüm renkleri göz doldururken perdelerin kendine özgü desenleri, bulunduğu ortama bambaşka bir ahenk getiriyor.