Süet Ayakkabı Nasıl Temizlenir?

Süet ayakkabı nasıl temizlenir konusunda ben de kendime göre bir temizleme yöntemi buldum. Sizin de işinize yarar diye düşünerek paylaşmak istiyorum.

 

Süet ayakkabımı temizlemek için Cillit Bang isimli temizlik ürününü lekenin üzerine sıkıyorum. Ürünün etkili olması için birkaç dakika bekliyorum. Hemen ardından bulaşık süngeri ile sürterek lekeyi temizliyorum. Kuru ve temiz bir bezle ayakkabıyı kuruluyorum. Böylece süet ayakkabım üzerindeki tüm lekeler çıkıyor.

 

Çamaşır suyu ya da diğer yoğun temizleyici ürünler ayakkabı rengini açıyor. Daha önce denediğim için iyi biliyorum. Cillit Bang ise sadece lekeyi temizliyor, renk değişikliği yapmıyor. Süet ayakkabı üzerindeki toz, yağ, çamur gibi tüm lekeleri iz bırakmadan temizliyor.

 

 

Süet Ayakkabı Modellerini Görmek için Fotoğrafların Üzerine Tıklayın!

 

 

 

8 Yorum

  1. ayakkabımı yeni aldım plartforflu ve siyah süet çamur lekesi oldu peçilteyle sildim ve leke yayıldı silmediğim yerlerde sorun yok çamur lekesini geçirir mi

  2. süet ayakkabımı alalı bir gün oldu ve çamaşır suyu değdiği için leke kaldı 🙁 nasıl çıkarabilirim lütfen yardııım 🙁

  3. Cillit Bang lekeyi çıkartıyor ama ayakkabıyı bozuyor sertleştiriyor bende denedim sonuç çok da iç açıcı değil benim ayakkabılarım mahfoldu yani 🙁

Yorum Yapın

vestel