avon-active-1

Her sabah ‘spora başlamak istiyorum’ diyor ama biraz sonra vazgeçiyorsanız, motivasyonunuzu artıracak sebeplere ihtiyacınız var demektir!

Biz, ‘Yüksek Topuklar’ kadın portalı olarak, bazen yepyeni bir taytın bile spora başlamak için süper bir neden olacağına inanıyoruz. Çünkü bunu denedik ve işe yaradığını biliyoruz! İmrenerek baktığınız zayıf ve incecik kadınlar gibi olmak için işi ciddiye alın, kendinize spor kıyafetler hediye edin ve hayalinize ulaşmak için bir adım atın. Bu konuda size güzel bir haberimiz de var: Avon sizi düşünüyor, sporda motivasyon için harika bir koleksiyon hazırladı.

AVON yeni Active serisi ile kadınları fit kalmaya çağırıyor. Formda kalmak için ihtiyacınız olan her şeyi bir araya getiren AVON Active Serisi, giyim seçenekleri ve çeşitli ekipmanlar ile daha zinde ve sağlıklı bir yaşamın kapılarını açıyor.

AVON egzersiz yaparken harika görünmek isteyenler için sade ve kadınsı çizgileriyle dikkat çeken spor sütyenini sunuyor. Çift taraflı sütyen, maksimum aktivite için maksimum rahatlık sağlıyor.

AVON’un çok fonksiyonlu spor çantası, elde veya omuzda rahatlıkla taşınabiliyor. İstenirse; ayrılan gözüyle küçük bir kol çantasına dönüşebiliyor. Çantanın ayakkabılara özel bölümü, spor ayakkabılarınızı rahatlıkla taşımanıza olanak veriyor.

avon-active-2

AVON Active Çok Amaçlı Spor Aleti, 7 farklı egzersiz imkanı ile kolları, bacakları, sırtı ve karnı çalıştırıyor. 12 farklı egzersiz yapabileceğiniz Spor Topu da kolları, bacakları, karnı ve sırtı çalıştırıyor. Topun üzerine basılı egzersiz görselleri, evde spor yaparken kadınlara ilham veriyor.

Evde egzersiz yapmak isteyenler AVON’un 3 boyutlu kataloğundan da yararlanabiliyor. blippar uygulamasını indirip mobil cihazlarında kataloğun ilgili sayfalarını okutanlar, kendilerine uygun egzersiz hareketlerini keşfediyor. Her seviye için farklı egzersiz seçenekleri bulunuyor.

AVON Ladies Active Çift Yönlü Spor Sütyeni, kampanya fiyatı, 25,95 TL.

AVON Della Spor Çantası, kampanya fiyatı, 44,95 TL.

AVON Çok Amaçlı Spor Aleti, kampanya fiyatı, 34,95 TL.

AVON Spor Topu, kampanya fiyatı, 25,95 TL.

Yüksek Topuklar öneriyor:

Biz, ‘Yüksek Topuklar’ editörleri olarak mutlu ve zinde bir hayatın spordan, hareketten geçtiğine inanıyoruz. Her gün, kendimize 10 dakika ayırıyor ve “teşekkür ederim” yürüyüşü yapıyoruz. Siz de bu mucizeyi kendinize armağan edin ve nasıl yapılacağını öğrenmek için buraya tıklayınız.