Spor yaparken bedeniniz nefes alsın!

Türkiye’nin tek kadınlara özel spor zinciri b-fit, merkezlerinde üzerinden satışa sunduğu başarılı modacı Deniz Gür’ün tasarımlarıyla spor giyimde modaya öncülük ediyor. b-fit by Deniz Gür ürünleri ve Şizen Sabahyıldızı’nın çizimleriyle renklenen Wormie koleksiyonu 23 Kasım Cuma günü Black Friday kapsamında yüzde 10 indirimli!


Kadınların spor ve yaşam merkezi b-fit’in, başarılı moda tasarımcısı Deniz Gür ile birlikte yarattığı b-fit by Deniz Gür markası, sokak modasını spor salonlarına taşıyor. b-fit merkezlerinde ve üzerinden satışa sunulan ürünler arasında çizer Şizen Sabahyıldızı’nın Wormie karakteriyle tasarladığı eğlenceli tişörtler de bulunuyor. Doğadan ilham alarak hazırlanan koleksiyon, Black Friday kapsamında 23 Kasım Cuma günü yüzde 10 indirimle satılıyor.

b-fit by Deniz Gür koleksiyonunda öne çıkan rahatlık kavramı, hem kesim ve dikiş özellikleriyle, hem de seçilen kumaş ve malzemelerle sağlanıyor. Koleksiyonda; doğal liflerden oluşan sağlıklı kumaşlardan, doğal pastel tonların hakim olduğu, spor merkezleri dışında günlük hayatın koşturmacasında da giyilebilecek şık “active wear” parçalar yer alıyor.

Yorum Yapın