Yaşınızın genç olduğunu sen de biliyorsun zaten. Ancak bu ilişkiyi sürdürmek konusunda ikinizde eminseniz, benim tavsiyem yardım almanızdır.

Bazen incir çekirdeğini doldurmayacak olaylar, ilişkilerin temelinde dinamit etkisi yaratır. Bu olayda bence ikinizde yara almışsınız. Doğal olarak bu ilişkinin seyrine de yansıyacaktır.

Öncelikle kafa kafaya verip bir konuşun. Bu ilişkiden ne bekliyorsunuz? Bu ilişkinin yürümesine ikinizde gönülden katılıyor musunuz ve sürdürmek için her yolu denemeye hazır mısınız? Bu sorulara ikinizde olumlu cevap veriyorsanız, halka ümit var demektir.

Hemen bir danışmana gidin. Evlilik danışmanları bu konuda son derece tecrübelidirler. Sanırım birkaç seansta sorununuzu çözüp, ilişkinize farklı bir boyut getirebilirsiniz. Daha önemlisi bu program size, ilişkinizde sorunlar oluştuğunda ayrılmak yerine, çözüm bulmayı öğretecektir. Pek çok birlikteliğin sona ermesinin altında bu vardır. İnsanlar sorunları nasıl aşacaklarını bilmediklerinde, en basit çözüme koşarlar; ayrılığa! Benim ikiniz için tavsiyem budur! Güzel haberlerini almak ümidiyle…

Sevgiler

Candan Ünal

Yüksek Topuklar Aşk & İlişkiler Editörü

candan.unal@yuksektopuklar.net

CANDAN SOHBETLERE YAZMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

yaşım on sekiz yaşın, çok genç geçer gibi teselli lafları kullanmayın geçmedi geçmeyecek de biliyorum ön yargıyla yaklaşmamı yanlış buluyor olabilirsiniz olsun…bundan iki önce biriyle tanıştım ilk zamanlar elektrik alamadığım için kabul etmedim(ki bu elektrik meselesi ne kadar doğru)bir insanı tanıyarak sevmek daha kolaydır ya bende bu lafı doğrularcasına zamanla sevdim onu zaman geçince de anladım ki ben onu hücrelerimle sevmişim öyle derinlerde bir yer almış ki unutmam imkansız..ilişkimizin birinci yılında bana internet ortamında ihanet etti ayrıldım ondan daha sonra bana yalvararak geri döndü bende o kadar aşığım ki affettim onu, her şey o kadar güzel gidiyordu ki bunun böyle devam etmesi için elimden gelen her şeyi yaptım onunla cinsel anlamda birlikte oldum bana sahip oldu ama o zaman aşk büyüsü öyle fazla ki evlenecek fikrini inanıyordum şimdi aklınıza yine kandırılmış bir kız portresi gelmesin birlikte evlenecektik her şey çok güzeldi ta ki geçen haftaya kadar…benim facebooka üye olduğumu görünceye kadar yani şimdi bunda ne var diyeceksiniz sorun şu daha önce kendisine üye olmadığımı falan söyledim anlayacağınız yalan konuştum face arkadaşlarımın çoğu erkekti ve ben onlarla duygusal anlamda hiçbir şey yaşamadım tabi bunları görünce ayrıldık biz benden iğrendiğini hatta benim bir sürtük bir o…..u olduğumu iddia etti hakaretlerin devamı geldi tabi…biz bununla ayrılınca ben kendimi kaybettim yemedim içmedim her şeyden soyutlamış bir şekilde devam ettim hayatıma aradan biraz zaman geçtikten sonra bana geri döndü sana haksızlık yaptım gibi laflarla bende bütün o hakaretleri sineye çekerek başladık tekrar her şey güzel gidiyor ama ne o unutabiliyor yaşadığımız tatsız olayı nede ben hazmedebiliyorum ettiği küfürleri her tartışmamızda da yaptıklarımı(!)(ne yapmışsam sanki)yüzüme vuruyor bilmiyorum onsuz olamıyorum ama böyle de devam eder mi bana yardımcı olun lütfen:(

CANDAN SOHBETLERE YAZMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN