elektronik-muzik-severler

27 Kasım Cuma gecesi planınızda ne var? Avrupa’nın en çok ilgi gören house DJ’i Phonique’ın İstanbul’da geldiği müjdesini versek, evden çıkar mısınız?

“Endless Love” şarkısına yaptığı remiks ve “For The Time Being” şarkısı deep house klasikleri arasında yerini alan DJ Phonique 27 Kasım Cuma Roxy’de!

Berlin Deep House’un önde gelen temsilcilerinden biri olan Phonique, 90’lı yıllarda başladığı kariyeri boyunca Sao Paulo’dan, Helsinki’ye, Paris’ten, San Francisco’ya pek çok şehirde performanslar sergiledi. Steve Bug, David Duriez, Phil Weeks, Martin Landsky gibi elektronik müziğin önde gelen isimleri ile birlikte pek çok prodüksiyonda yer aldı. Komfort Musik (Berlin), Seasons (USA), Brique Rouge (Paris), Moodmusic, Souvenir ve Steve Bug’ın sahibi olduğu Poker Flat ve Dessous çalıştığı plak şirketlerinden sadece bazıları. 2004 sonbaharında Dessous etiketi ile yayınladığı ilk albümü “Identification” ile Avrupa müzik listelerinde 1 Numaraya kadar yükselmeyi başardı. 2010 çalışması “Feel What You Want ” ve 2012 Ornette – Crazy ‘e yapmış olduğu remiks ile yine elektronik müzik hayranlarının dikkatini üzerine çekti.

Kapı Açılış: 22.00

Bilet : 40 TL

Roxy adres ve iletişim;

Sıraselviler Cad. Aslanyatağı Sok. No:1-3 Taksim

34433 İstanbul

Tel: (0212) 249 1283

E-posta: info@roxy.com.tr

http://www.roxy.com.tr