Moda dünyası, değişken sonbahar havası için bize, birbirinden farklı modelde ve stilde kıyafetler sunuyor. Bize düşen ise hem şık görünmemizi hem soğuktan korunmamızı sağlayacak kombinler yapmak! Peki, sonbaharda ne giyilir? İşte, bu noktada devreye biz giriyoruz ve size yeni sezon için ilham verici önerilerde bulunuyoruz!

Sonbaharın kurtarıcısı ceket

Yazın alıp giymeye doyamadığınız kısa kollu bluz ve elbiselerinizi; sonbahara uyarlamak için en büyük yardımınız ceketler olacaktır. Blazer ceketler, hem vücudunuzun kıvrımlarını öne çıkarıp belinize vurgu yapar hem de trendi görünmenizi sağlar. Ceketlerinizi sadece elbiselerle değil, şort, etek ve tayt ve pantolonlarla birlikte giyebilirsiniz.

Şort giymenin tam zamanı!

Yaz mevsimindeyken şehir hayatında kısa şort giymekten hoşlanmıyor, çıplak bacaklara odaklanan gözlerden rahatsız oluyorsanız; sonbahar tam size göre! Çünkü sonbaharda mevsiminde şortlarınızı, opak çoraplarla kombinleyip hem rahat hem de şık olabilirsiniz. Özellikle günlük giyimde ve gece gezmelerinde çoraplarla beraber giyilen şortlar çok trendi!

İncecik kazaklarla şıklık

Pantolon, etek, şort hatta son zamanların modasına göre elbiselerle birlikte giyebileceğiniz kazaklar; hem şık görünmenizi hem de mevsime uygun giyinmenizi sağlar. İncecik, örgü kazaklarınızı taytlarla birlikte giyerek spor; merserize kazaklarınızı etek ve pantolonlarınızla giyerek klasik ve elegant bir görünüm yaratabilirsiniz.

Ve şimdi sonbaharda ne giyilir sorusunun uygulamalı örneklerine geçiyoruz; karşınızda taytlardan elbiselere, ceketlerden eteklere kadar farklı parçalardan hazırlanmış şık kombin örnekleri!

Kombinlerin tamamını görmek için fotoğrafların üzerine tıklayın!