senden-sonra-ben

Yağmurlu havalarda evdeyseniz, sizden şanslısı yok diyebiliriz! Çünkü, koltuğa uzanıp birbirinden güzel filmler izlerken çayınızdan bir yudum alıp içinizi ısıtabilirsiniz. En yakın arkadaşınız ‘Yüksek Topuklar’ olarak en sevdiğimiz filmleri sizin için listeledik, elbette hepsinde biraz romantizm, neşe ve aşk var!

Senden Sonra Ben

Jojo Moyes’un aynı adlı romanından uyarlanan “Senden Sonra Ben” filminde oyunculuk, renkler, kurgu ve yönetim harika! Acaba ne olacak diye merakla bekliyoruz. İzlemeyenler için sonunu söylemeyeceğiz tabii ki ama izleyenler biliyor ki insanın aklından silinmeyen bir sahne kalıyor geriye… Hayatın değerini daha iyi anlamayı sağlıyor bu film, sevdiklerimizle daha çok birlikte olmamız gerektiğini de…

kahvalti-tiffany

Tiffany’de Kahvaltı

Audrey Hepburn’un bu kült filmini daha önce izlemiş olabilirsiniz ama kesinlikle bir daha izlemelisiniz! Filmin renkleri, kıyafet seçimleri, hikayesi gerçekten büyüleyici… New York’ta geçen bu film, kadınların en sevdiği filmler arasında hep birinci sırada! Özellikle, stilinizi geliştirmek istiyorsanız, bu filmden ilham alabilirsiniz.

Neşeli Günler

İzlemeye doyamadığımız Yeşilçam filmlerinden biridir ‘Neşeli Günler’… Adile Naşit ve Münir Özkul’un hepimizin aradığı o aile sıcaklığını verdiği filmi, yüzlerce kez izleyebiliriz. Youtube’da, filmin yapımcısı Arzu Film, HD formatında filmleri yayınlıyor. Başlamışken Aile Şerefi, Bizim Aile, Tosun Paşa gibi klasiklerimizi de izleyebilirsiniz.

neseli-gunler

Kasımda Aşk Başkadır

Madem sonbahardayız, bu romantik filmi izlemeden olmaz! Biraz aşk, biraz tutku, biraz hüzünle yoğrulmuş film, kalbinizin unuttuğunuz yerlerini hatırlamanıza yardım edecek. Sevgilinizi veya en yakın arkadaşınızı davet edip filmi birlikte izleyebilirsiniz. Ama, eski sevgiliyi aramak yok!

Mavi Boncuk

Bir Türk filmiyle daha devam edelim: Emel Sayın ve Tarık Akan’ın başrolde olduğu ‘Mavi Boncuk’ filmi, dönemin en çok izlenen yapımlarından biriydi… Yeşilçam filmlerini her izleyişte farklı bir noktasını keşfedersiniz, sizi çocukluğunuza götürür, eski günleri özletir… O yüzden, kendinize sütlü kahve yapın, Youtube’da ‘Arzu film’ kanalında filmi açın ve pür dikkat izleyin. Kendinize harika 2 saat hediye etmiş olacaksınız.

son-icerik