sonbaharda-dugun

Sonbahar düğünleri için muhteşem fikirler

Sonbaharın romantik ve dingin atmosferini düğününüze yansıtmaya ne dersiniz? Hayatınızın en özel gününü unutulmaz kılacak fikirler ve son trendler, uzman görüşüne yer verdiğimiz özel haberimizde karşınızda!

Dekoratif fener ve mumlar

Açık havadan vazgeçemeyen çiftler için, dekoratif fener ve mumlar, düğünlerin havasını değiştiriyor. Fener ve mumların yaydığı loş ışık ve tatlı sıcaklık serinlemeye başlayan havayı unutturuyor. Göz dolduran, romantik şamdanlar ise düğünde rahatlığın yanı sıra şıklık arayanlar için alternatif oluyor.

Sonbahar yaprakları

Kişiye özel düğün, davet ve organizasyon hizmeti sunan “Noyno”, sonbahar düğün trendlerini açıklıyor: Son zamanların en moda düğün trendi yapraklarla donatılmış dans pistleri konsepte uygun seçenek olarak sunuluyor. Masalara serpiştirilmiş turuncu ve kahverengi kuru yapraklar düğüne hoş bir ahenk katıyor. İsmine düzenlenmiş hatıra yapraklarıyla, misafirler için oturacakları yerlere hatıra bırakılıyor. Güz mevsiminde düzenlenen düğünlerin davetiyesini özel bir yapraktan oluşturulabiliyor.

sonbaharda-evlilik-2

Gelin buketinde canlı renkler

Tam bir Sonbahar konsepti düzenleyecek gelinler, buketten saçlarına kadar her şeyiyle düğün konseptine uygun olmalı. Turuncu, kırmızı tonları, koyu yeşiller hatta biraz mürdüm rengi sonbahara en çok yakışan renkler arasında. Bukette ya da saçta kullanılan çiçekler ise söyle; portakal nergisi, çuha çiçeği, şeker tabağı çiçeği, bahçe menekşesi, zinya.

Sonbaharı temsil eden nar, elma, portakal gibi meyvelerle düğününüzde neşeli bir ortam yaratabilir; aynı zamanda kozalaklar, ayçiçekleri, meşe palamudu, tarçın ve kuru dallar sonbahar romantizmini hatırlatabilirsiniz.

Yemeklerde nar ve elma

Mevsimlik taze meyveler kullanılarak hazırlanan, sonbahar konseptili ikramlar düğüne lezzet katıyor. Bereketin simgesi nar ile tatlandırılan düğün pastası uzun süre hatırlanacak ve alışıla gelmişin çok dışında olacak. Sonbaharın meyvelerinden elma, güzel bir alternatif sunacak.

Haberimize katkıları için “Noyno” düğün ve davet organizasyona teşekkür ederiz!