Bir hafta boyunca binlerce kişi sonbahar detoksu yaptık. Sonucunda ise ortalama 5.000 kilo verdik. Mükemmel! Detoksa yeni başlayanlar için tüm günleri tek sayfada topladım. Bu sayede daha kolay ulaşabilirsiniz.

Emin olabilirsiniz ki sonbahar detoksu yemeklerimiz, ara öğünlerimiz çok lezzetli… İştah kontrolü için mucizevi aspir yağı kullanıyoruz. Sosyal medyadan da görebilirsiniz ki detoks yapan binlerce kişi aç kalmadan kilo vermenin keyfini yaşadı.

Sonbahar detoksu birinci gün

Detoksun ilk gününde kırmızı biberli ıspanak yemeği, mercimek çorbası var. Ek olarak, kilo verdiren çay kullanıyoruz. Tabii ki detoks sadece bunlardan ibaret değil, farklı yiyecekler ve tarifler var.

Detoks birinci gün listesi için TIKLAYIN

Sonbahar detoksu ikinci gün

Sütlü tarçınlı Türk kahvesi ve muzla ara öğün yapıyoruz. Ayrıca, aspir yağı ve elma sirkesiyle detoksu kolaylaştırıyoruz. Tok hissederek kilo vermenizi sağlayacak daha fazla besin ve yemek tarifleri var.

Detoks ikinci gün listesi için TIKLAYIN

Sonbahar detoksu üçüncü gün

Üçüncü günümüzde detoks yapanların çok sevdiği kırmızı biber dolması var. Başka bir öğünde ise ödem söktürücü lahana salatası… Sosyal medyaya gelen mesajlardan gördüm ki: Lor peynirli kırmızı biber dolması son derece tokluk veriyor.

Detoks üçüncü gün listesi için TIKLAYIN

Sonbahar detoksu dördüncü gün

Kilo verdiren yoğurt kürü detoksumuzun dördüncü gününde sizlerle… Ayrıca, detoksun gücünü artıran beyaz lahana çorbası var. Detoks yapmayı düşünen ancak bir türlü cesaret edemeyenler, genellikle aç kalmadan korkuyor. Tekrar ediyorum: Bu detoks programında açlıktan kıvranmak yok 🙂 Başlayın, deneyip mucizeyi görün.

Detoks dördüncü gün listesi için TIKLAYIN

Sonbahar detoksu beşinci gün

Aspir yağı ve kilo verdiren çayı kullanmaya devam ediyoruz. Öğünlerimizde, bal kabağı cipsi ve patatesli omlet var. Özellikle, bal kabağı cipsi herkes tarafından çok beğenildi. Yeni yemek tariflerine karşı ön yargılı olmayın. Yeniliklere açık olun. Belki de bundan sonra en seveceğiniz sağlıklı yemeği, bu detoks sayesinde öğreneceksiniz.

Detoks beşinci gün listesi için TIKLAYIN

Sonbahar detoksu altıncı gün

Buharda karnabahar, bal kabağı çorbası, sütlü Türk kahvesi gibi lezzetli seçimlerle detoksa devam ediyoruz. Yemeklerimiz son derece pratiktir, çalışanlar ve öğrenciler de kolaylıkla yapabildi. Kendinize bahaneler uydurmaktan vazgeçin 🙂 Ne kadar fazla kilo olursa olsun, ancak başlarsanız onlardan kurtulabilirsiniz.

Detoks altıncı gün listesi için TIKLAYIN

Sonbahar detoksu yedinci gün

Ve detoksumuzun son gününe geldik. Yağ yakmaya yardımcı maydanoz kürü, mutluluk veren bitter çikolata ve bitkisel protein içeren nohut salatası var. Detoks yapanların yorum ve mesajlarından görüyorum ki: Bugüne kadar, doğal bir şekilde mide küçülmesi oldu. Az yiyerek doyuyor, kendilerini enerji dolu hissediyorlar.

Detoks yedinci gün listesi için TIKLAYIN

Sonbahar detoksumuzu yapanların mesaj ve yorumları DİYETE BAŞLIYORUM Instagram sayfamızda var. Detoksa başlamak için ikna olmaya ihtiyacınız varsa, Instagram’dan beni takibe alabilirsiniz.

INSTAGRAM’DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN