Cildimiz bizim en büyük organımızdır. Ona iyi bakmalı ve çevresel etkilere karşı onu korumalıyız. Peki, cildimizi korumak, sağlıklı saçlara ve ışıl ışıl bir görünüme sahip olmak için doğadan gelen gücü keşfetmeye var mısınız? Soins Organic, tamamen doğal içeriğe sahip ürünleri sayesinde, sizlere yepyeni bir deneyim sunuyor!

Soins Organic, doğadan ilham alınarak elde edilen cilt ve saç ürünleriyle herkesin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bir marka. Üstelik, çeşitli deneyler ve araştırmalar sonucu elde edilen ürünlerin hepsi %100 organik. Soins Organic ürünler, saç ve cilt problemleriniz için bu zamana kadar arayıp da bulamadığınız çözümleri sizlere sunuyor.

Kaş küsmesi, dökülmesi, seyrelmesi gibi problemlerin çözümü için kaş vitaminini bulan ve mükemmel sonuçlar ortaya çıkaran güzellik uzmanı Özge Özel de Soins Organic ürünleri tercih edenlerden. Herkese de tavsiye ediyor. ‘Yüksek Topuklar’ ekibi olarak biz de kullanıyoruz ve çok memnunuz.

Soins Organic saç serumu

Şampuan öncesi bakım sağlayan yoğun besleyici ışıltı veren saç serumu, saçınız için benzersiz bir iksir niteliğinde. Soins Organic saç serumu, zengin E vitamini içeriği sayesinde yıpranan saçları onarıyor, saça ihtiyacı olan nemi vererek kuruluğu gideriyor. Yeni saç oluşumunu destekleyerek saçlara hacim kazandırıyor. Saç telinin etrafını özel içeriğiyle sararak saçı ağırlaştırmadan yeniden canlandırıyor, yumuşak ve ışıltılı bir görünüme kavuşturuyor. Güçlü ve güzelleştirici yağların mükemmel karışımından oluşan bu ürünü düzenli kullandığınızda, saçlarınızdaki yenilenmeyi ve canlanmayı fark edeceksiniz.

Soins Organic vitaminli şampuan

Soins Organic vitaminli şampuan, %100 organiktir. Biberiye ekstresi, ferahlatıcı etkisi ile saçlarınızda serinlik ve rahatlama hissi bırakıyor. Saç derisine yaptığı etki ile saçları canlandırıyor, doğal bakım sağlıyor. Ayrıca, egzama, pullanma, kaşıntı, kepek gibi saç problemlerini de ortadan kaldırıyor. Sülfat içermeyen yoğun besleyici şampuan, düzenli kullanımda saçlarınıza parlaklık ve yumuşaklık kazandırıyor.

Soins Organic vitaminli tonik 

Soins Organic vitaminli tonik, cilt güzelliği için sizlere sunulan mucizevi bir iksirdir. Cildin en çok ihtiyaç duyduğu şeyi, nemi esas alarak formüle edilmiştir ve tüm cilt tipleri için uygundur. En hassas ciltlerin bile rahatlıkla kullanabileceği bu tonik, cilde anında nem vererek ışıl ışıl bir görünmenizi sağlıyor.

Soins Organic‘in sizi doğa ile bir araya getiren ürünleri sayesinde, cildinizdeki ve saçlarınızdaki olumlu değişimi kısa sürede göreceksiniz.

Detaylı bilgi ve sipariş için soinsorganic.com‘u hemen ziyaret edin.