evde-cilt-bakimi

Soğuk ve karlı havalarda cildimizin özel korumaya ihtiyacı oluyor. Çünkü, cilt kuruluğu ve pul pul dökülme gibi sorunlar meydana gelebiliyor. Yeni, Bioderma Photoderm, cilt bakımı için mükemmel çözümler sunuyor.

Hassas, karma ve yağlı ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygun olan yüksek koruma faktörlü güneş kremi Photoderm Max Aquafluid Pocket SPF 50+, hem cildinizi nemlendiriyor hem de Hücresel Bioprotection özelliği ile %99.8 DNA koruması sağlıyor.

Parfüm ve paraben içermeyen özel içeriği ile güneşin zararlı etkilerine karşı koruma sağlarken aynı zamanda cildi serbest radikallere ve kolajeni bozan enzimlere karşı koruyarak erken yaşlanmaya karşı da savaşıyor.

bioderma-carsambaParlama Karşıtı Etki: İçeriğindeki 3 farklı pudra ile cilt üzerinde mat bir görünüm sağlıyor. Ultra hafif, su bazlı ve renksiz dokusu sayesinde uygulama esnasında beyaz izler ve yağlı bir tabaka bırakmıyor, ciltte parlamayı önlüyor ve mat bir görünüm sağlıyor.

Pratik ambalaj: Şimdi de cep boyu ile günün her anında, açık hava aktivitelerinde en büyük koruyucunuz

Photoderm Max Aquafluid Pocket SPF 50+, UVA 24, 30 ml: 49,50 TL

Kar güneş ışınlarını %50-%95 oranında geri yansıtır. Photoderm Max Aquafluid Pocket SPF 50 +,’ı yaz tatilinizde olduğu gibi kış tatilinizde de yanınızdan ayırmayın.