California Cevizi
California Cevizi

Siyah noktaları nasıl temizliyorum?

Cilt türüm yağlı olduğu için alnımda, çenemde ve özellikle burnumda siyah noktalar vardı. Çeşitli markaların temizleme ürünlerini kullanmış ancak istediğim ölçüde fayda görememiştim. Ne zaman ki arkadaşımın tavsiyesi üzerine Kelebek markalı Türk hamamı serisinden ipek keseyle tanıştım; siyah noktalarım tamamen yok oldu!

Güzellik ürünleri satan mağazalardan çok uygun fiyata alabileceğiniz, Kelebek markalı Türk hamamı serisinden yüz kullanımına uygun olarak üretilmiş ipek keseyi kullanmadan önce cildinizi yumuşatmak için sıcak bir banyo yapın. Banyodan çıkmadan evvel ipek keseyi hafif suyla ıslatarak dairesel hareketlerle ve fazla bastırmadan, sorunlu bölgelere masaj yaparak uygulayın. Keseleme işlemi bittikten sonra cilt türünüze uygun ürünle temizliğini yapıp bol suyla durulayın. Siyah noktalar tamamen temizlenene kadar her gün; tekrar oluşmasını önlemek için haftada 1 kez mutlaka Kelebek markalı Türk hamamı serisinden ipek keseyi kullanın.

İpek keseyi her kullanımından sonra bol suyla durulayın ve kendi kendine kuruması için uygun bir yere asın.

Siyah nokta temizliğinden sonra hem cildinizi ferahlatmak hem de cilt gözeneklerini sıkılaştırmak için tonik kullanın.

Genel cilt sağlığınız için sabah ve akşam cildinizi temizleyin; asla ve asla makyajla uyumayın.

Tüm vücuttaki ölü derilerden kurtulmak, selülit oluşumunu önlemek için vücut kullanımına özel olarak üretilmiş Kelebek ipek kese kullanabilirsiniz. İlk kullanımdan sonra bile teninizin kadife gibi yumuşacık ve parlak olduğunu fark edeceksiniz.

Tekrar ediyorum: cildinizi tahriş etmemek için keseyi fazla bastırmadan, çok nazik hareketlerle uygulayın. Mutlaka Kelebek markalı Türk hamamı serisinden ipek keseyi tercih edin çünkü şimdiye kadar denediğim keseler arasından en iyisinin o olduğunu düşünüyorum… Keselemeye başlamadan önce mutlaka sıcak suyla cildinizi yumuşatın.

Arzu Karabulut – Yüksek Topuklar

9 Yorum

  1. ben de petranın yüz temizleme bezini kullanıyorum.Hatta makyajımı bile onunla temizliyorum süper sonuç veriyor. sık kullanımda pleeng etkisi gösteriyor. Gayet de memnunum.

  2. Arzucum tekrar ediyorum 🙂 süper bi post olmuş, hediye mi versen sanki? bencede süper bi ürün 😉

  3. [b]İremcim,

    Arzu stili işte 🙂 Aklımdan geçmedi değil şöyle 5-6 kişiye ipek kese hediye etsek de bu muhteşem ürünle tanışsalar değil mi? :)[/b]

  4. arzu hanım insan bazen alışageldiği, günedilk şeyleri görmez ya hani.. senelerden beri banyomda duran, pekte kullanmadığım kesemin dün farkına vardım.. ben de bir çok bayan gibi yüzüme peeling vs şeyler kullananlardanım. dün yazınızı okuduktan sonra kese kullanmayı düşündüm. önce köşesindeki kelebek resmi dikkatimi çekti. birinci şaşkınlığım bu oldu. ikincisi de % 100 silk yazısı… sonuç sabaha pırıl pırıl bir yüzle uyandım..tavsiye ediyorum herkese…

  5. evet kelebek güzel marka ama ben özdilekten aldığım dermapeel adlı markalı keseyi çok beğendim hatta mükemmel kelebekte kullanıyordum ama artık onu geçti kalite olarak

Yorum Yapın

vestel