Cilt türüm yağlı olduğu için alnımda, çenemde ve özellikle burnumda siyah noktalar vardı. Çeşitli markaların temizleme ürünlerini kullanmış ancak istediğim ölçüde fayda görememiştim. Ne zaman ki arkadaşımın tavsiyesi üzerine Kelebek markalı Türk hamamı serisinden ipek keseyle tanıştım; siyah noktalarım tamamen yok oldu!

Güzellik ürünleri satan mağazalardan çok uygun fiyata alabileceğiniz, Kelebek markalı Türk hamamı serisinden yüz kullanımına uygun olarak üretilmiş ipek keseyi kullanmadan önce cildinizi yumuşatmak için sıcak bir banyo yapın. Banyodan çıkmadan evvel ipek keseyi hafif suyla ıslatarak dairesel hareketlerle ve fazla bastırmadan, sorunlu bölgelere masaj yaparak uygulayın. Keseleme işlemi bittikten sonra cilt türünüze uygun ürünle temizliğini yapıp bol suyla durulayın. Siyah noktalar tamamen temizlenene kadar her gün; tekrar oluşmasını önlemek için haftada 1 kez mutlaka Kelebek markalı Türk hamamı serisinden ipek keseyi kullanın.

İpek keseyi her kullanımından sonra bol suyla durulayın ve kendi kendine kuruması için uygun bir yere asın.

Siyah nokta temizliğinden sonra hem cildinizi ferahlatmak hem de cilt gözeneklerini sıkılaştırmak için tonik kullanın.

Genel cilt sağlığınız için sabah ve akşam cildinizi temizleyin; asla ve asla makyajla uyumayın.

Tüm vücuttaki ölü derilerden kurtulmak, selülit oluşumunu önlemek için vücut kullanımına özel olarak üretilmiş Kelebek ipek kese kullanabilirsiniz. İlk kullanımdan sonra bile teninizin kadife gibi yumuşacık ve parlak olduğunu fark edeceksiniz.

Tekrar ediyorum: cildinizi tahriş etmemek için keseyi fazla bastırmadan, çok nazik hareketlerle uygulayın. Mutlaka Kelebek markalı Türk hamamı serisinden ipek keseyi tercih edin çünkü şimdiye kadar denediğim keseler arasından en iyisinin o olduğunu düşünüyorum… Keselemeye başlamadan önce mutlaka sıcak suyla cildinizi yumuşatın.

Arzu Karabulut – Yüksek Topuklar