Sivilcelerden kurtulmanın doğal ve pratik yöntemleri var. Örneğin, ekonomik bir maskeye sivilceleri kurutabilir, cildinize iyi bakabilirsiniz. En iyi arkadaşınız, “Yüksek Topuklar” olarak sizinle, sivilcelere doğal çözümleri paylaşıyoruz.

  • Sivilcelere çözüm sunan ekonomik bir maske var mı?

Paranızı pahalı ürünlere harcamak yerine bir adet aspirini birkaç damla suyla ezip; uyumadan önce sivilcenin üzerine sürün. Bu maske anti bakteriyeldir ve kızarıklığı azaltır.

  • Sivilcelerimi hemen tedavi edecek bitkisel bir yöntem var mı?

Aktarlardan satın alabileceğiniz çay ağacı yağı; sivilceler için hızlı ve güçlü çözüm sunar! Sabah ve akşam bir parça pamuk yardımıyla sivilce üzerine çay ağacı yağı sürün.

  • Sivilce çıkmasını nasıl önleyebilirim?

Sivilce çıkacağını hissettiğinizde küçük bir poşetin içine birkaç adet buz koyun. Sivilce üzerine sabah ve akşam buz tutun. Bu işlem hem sivilce çıkmasını hem de kızarıklığı önler.

  • Sırtımdaki sivilceleri nasıl yok edebilirim?

Haftada bir kez deniz tuzuyla ovarak gerçek lifle keseleyin. Çay ağacı yağı sürerek sivilcelerin hızlıca kurumasını sağlayabilirsiniz.

  • Sivilcelerimi tedavi ederken makyaj yapabilir miyim?

Cilt türünüze uygun ürünle cildinizi temizleyip nemlendirdikten sonra bir parça pamuğun üzerine birkaç damla elma sirkesi dökün. Sivilcenin üzerine sirkeli pamuğu sürün ve kapatıcınızı uygulayın.

koltukalti-banner