gozluk-sari-moda-sac

Saç bakımını kolaylaştıran ürünlerden biri sıvı saç kremidir. Saçları ağırlaştırmadan, yağlandırmadan parlak ve ipeksi görünüm kazandırmaya yardım eder. Düzenli kullanımla saç kırılmalarını önler ve sağlıklı saç uzamasına yardım eder.

Banyoda her zaman bir şişe sıvı saç kremi bulundurmanızı tavsiye ederiz, çünkü saç şekillendirmek için size rahatlık sağlayacaktır. Peki, hangi markayı kullanmalıyım diyorsanız, Gliss’in yeni sıvı saç kremi formülünü inceleyebilirsiniz.

Gliss Serum Deep – Repair Sıvı Saç Kremi

Anında etki ile kolay taranabilirlik sağlayan Gliss Serum Deep – Repair Sıvı Saç Kremi, amino – protein serum ve sıvı keratin içeriği ile 1 hafta içinde canlı, esnek ve yumuşacık saçlara sahip olmanıza yardımcı oluyor. Saçlarınızda daha güçlü bir etki için ürünü her yıkamadan sonra ister nemli ister kuru saça, durulamadan uygulamanız yeterli oluyor.

Gliss Million Gloss Sıvı Saç Kremi

Parlaklık – laminasyon teknolojisine dayanarak geliştirilen formülü ile Gliss Million Gloss Sıvı Saç Kremi, mükemmel taranabilirlik ve milyonlarca ışık yansıması için her bir teli, parlak bir ağ gibi sararak derinlemesine onarım ve uzun süreli parlaklık sağlıyor. Ürünü her yıkamadan sonra, hafif nemli veya kuru saça durulamadan uygulamanız gerekiyor.

gliss-yeni-formul

Gliss Ultimate Oil Elixir Sıvı Saç Kremi

Gliss Ultimate Oil Elixir Sıvı Saç Kremi’nin besleyici yağ iksiri içeren formülü, saç yapısındaki çatlakları doldurarak anında etki ile kolay tarama ve yoğun beslenme sağlıyor. Saçlardaki çatlakları tümüyle doldurarak saç kırılmalarında önemli derecede azalma gerçekleştiriyor.

Gliss Ultimate Repair Sıvı Saç Kremi

Gliss Ultimate Repair Sıvı Saç Kremi, çok yıpranmış ve kuru saçlara anında etki ile kolay tarama, daha fazla güç ve parlaklık veriyor. 3 kat konsantre sıvılaştırılmış keratin içeren özel formülü ile saçı yeniden yapılandırıyor ve saçtaki hasarı mükemmel şekilde onarıyor. Saç telindeki çatlakları doldurarak saç kırılmalarını %95’e* kadar azaltıyor.

Gliss Oil Nutritive Sıvı Saç Kremi

7 besleyici bakım yağı içeren formülü ile Gliss Oil Nutritive Sıvı Saç Kremi, anında etki ile kolay tarama ve fark edilir esneklik için saç tellerini ve uçlarını etkili bir şekilde onararak yeniden yapılandırıyor ve saç kırılmalarında % 95’e** varan azalma sağlıyor.