Sırt eritme hareketleri resimli anlatım

Sırt bölgesi yağlarından kurtulmak istiyorsanız, mutlaka egzersiz yapmalısınız. “Yüksek Topuklar” olarak, sırt eritme hareketlerini resimli olarak anlatıyoruz. Her bir egzersizi dikkatlice inceleyin, düzenli uygulamada mükemmel sonuçlar alacaksınız.

Eğer, spor yapmaya yeni başlamışsanız sırt eritme hareketlerinin her birini 10 kez tekrar edip 1 set elde edin. Zamanla vücudunuz güçlenecek, hareketleri daha çok sayıda yapabilir hale geleceksiniz.

Kol ve sırt eritme hareketleri yapın!

Aşağıda göreceğiniz resimli egzersizler, kol ve sırt bölgesindeki yağları eritmeye yardımcı olur. Ayrıca, göğüs bölgesinin sıkılaşması ve toparlanmasında etkilidir.

Egzersiz yapmaya başlamadan önce yaklaşık 10 dakika ısınma hareketleri yapmanızı tavsiye ederiz. Önce bunlara bakın, sayfasının aşağısına doğru sırt ve kol eritme hareketlerini göreceksiniz.

sirtegzersiz-2504 08sirtegzersiz-2504 09

sirtegzersiz-2504 07sirtegzersiz-2504 06

Yağ yakımını hızlandırmak için egzersizleri tamamladıktan sonra 30 dakika kadar yürüyüş, ip atlama, koşma, yüzme, bisiklet sürme gibi kardiyo sporları yapmak yararlı olacaktır.

Sırt yağlarını yakmak için ne yemeli?

Egzersizle eşzamanlı olarak sırt yağlarını eriten besinler tüketmeniz faydalıdır. Haşlanmış yumurta, badem, yoğurt, süt, sarımsak, ıspanak, limon, çilek, ananas gibi gıdalar sırt ve kol dahil olmak üzere vücuttaki fazla yağları yakmaya yardımcı olur.

sirtegzersiz-2504 05sirtegzersiz-2504 04

sirtegzersiz-2504 03sirtegzersiz-2504 02

sirtegzersiz-2504 01

Sırt bölgesi yağlarından kurtulma için her gün 3 litre su içmeyi alışkanlık edinin. Bu sayede egzersizle eriyen yağlar, bol su içimi sayesinde idrar, ter ve dışkı yoluyla vücuttan atılacaktır.

bacak

1 Yorum

Yorum Yapın

vestel