Mutlu olmanın en kolay yolu, battaniye altına girip sıcacık bir aşk hikayesi okurken en sevdiğiniz içeceği yudumlamaktır. Hangi kitabı okusam diye düşünüyorsanız, size çok güzel bir önerimiz var: Pena Yayınları’ndan çıkan ‘Özledim seni’ isimli roman…

Tess ve Gus’ın tutkulu aşk hikâyesini konu alan kitap, ikilinin 1997’de İtalya’nın Floransa şehrinde tanışmasıyla başlıyor.

İngiltere’ye dönmeden önceki son günlerinde San Miniato al Monte kilisesini gezerken karşılaşan ikili, aynı gün içerisinde Floransa’nın en meşhur köprüsü olan Ponte Vecchio’da da birbirlerine rastlar. Tess, Gus’tan en iyi arkadaşı Doll ile fotoğrafını çekmesini rica eder. 16 yıl boyunca birbirlerini görmeyen ikili, 2013 yılında Floransa’da karşılaşarak birbirlerine âşık olurlar.

Günlük yaşamda karşımıza çıkan insanların hayatlarımızı nasıl etkilediği fikrinin kendisini çok etkilediğini söyleyen yazar Kate Eberlen, ilk romanı olan Özledim Seni’yi şu soruyu sorarak yazmaya başladığını söylüyor: “Hayatınızda birkaç saniyeliğine denk geldiğiniz kişi ya beraber olmanız gereken kişiyse?”

Hayatınızda birkaç saniyeliğine denk geldiğiniz kişi ya beraber olmanız gereken kişiyse?

İngiliz yazar Kate Eberlen’in kaleminden çıkan ve Pena Yayınları ile okuyucularla buluşan “Özledim Seni” Tess ve Gus’ın aşklarını konu alarak okuyuculara tutku dolu hikaye sunan sürükleyici bir roman.

Tutkulu ve sürükleyici diliyle Özledim Seni, raflarda yerini aldı.

Pena Yayınları Hakkında

Pena Yayınları, hem gündemdeki en büyük yazarların kitaplarını Türkçe olarak yayınlayarak bir okuma ziyafeti sunmayı ve okuru geliştirmeyi hem de dünyanın en iyi yazar ve çizerlerinin çalışmalarını çocuklarla paylaşarak, onların hayal gücünü beslemeyi hedeflemektedir. Türk dilinin ulaştığı bütün coğrafyalarda, farklı kültürlerden yazar ve çizerlerin kendilerini ifade edebildiği renkli ve güvenli bir ortam yaratmak için çabalıyoruz. Çalışanlarımızın girişimciliği ve yaratıcılığı en önemli parçamız olurken yayınevimizin sürekli yeni teknolojilere ayak uydurması bizi okurlarımıza daha da yakınlaştırmaktadır.

https://www.penayayinlari.com/