Şeyma Subaşı, insanların gözünde son derece ilginç bir konuma sahip… Bir kısmı çok seviyor, bir kısmı hoşlanmıyor. Ama bir gerçek var ki, herkes Şeyma Subaşı kimdir; merak ediyor! Son yılların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Şeyma Subaşı hakkında 15 şaşırtıcı gerçeği araştırdık!

2 Temmuz 1990 tarihinde Samsun’da doğdu. Annesi ev hanımı, babası ise muhasebe müdürü olarak görev yapıyormuş. Ancak, sonrasında Acun Medya bünyesinde çocuk oyuncakları satan bir internet sitesi açtığı biliniyor…

Yengeç burcu kadını olan Şeyma Subaşı, burcunun özelliklerini taşıyor. Özellikle, anaç yapısıyla tanınan Yengeç burcu kadınını Şeyma Subaşı’nın kızı Melisa ile paylaştığı anlarda net olarak görebiliyoruz.

Şeyma Subaşı’nın boyu 1.74 cm, güncel kilosu ise 50. Geçtiğimiz günlerde Instagram sayfasında belinin 59 cm olduğunu açıkladı.

Şeyma Subaşı’nın kendisi dahil olmak üzere kimse, ne iş yaptığını bilmiyor. Esasında, İstanbul Aydın Üniversitesi’nde moda tasarım bölümünde okuyordu ama değişen hayatıyla birlikte eğitimini dondurdu.

Acun Ilıcalı ile ilişkisi, birçok kesim tarafından eleştirildi, bir başka kesim ise destekledi. Eğer, bir şekilde sosyal medyada Şeyma Subaşı fotoğraflarına denk gelmişseniz; yorumlara kapalı olduğunu görürsünüz. Sanıyoruz ki bu, Şeyma Subaşı karşıtlarının negatif yorumlarına engel olmak için yapılıyor.

Şeyma Subaşı’nın Acun Ilıcalı ile yolu, ilk kez İstanbul Aydın Üniversitesi’nde kesişiyor. Sonrasında Acun Ilıcalı ve ekibinin daveti üzerine “Var mısın yok musun?” isimli yarışmaya katılıyor. O dönemde, Zeynep Yılmaz ile evli olan Acun Ilıcalı’nın, paralelde Şeyma Subaşı ile ilişkisini devam ettirdiği biliniyor.

Instagram’da en yüksek takipçi ve stalker sayısına sahip olan Şeyma Subaşı, son günlerde mecrasını ticari olarak değerlendirme kararı almış gibi görünüyor. Adeta bir blogger gibi basın davetlerine katılıyor, markalardan gelen hediye paketlerini paylaşıyor. Belki, ilerleyen zamanlarda marka yüzü olarak karşımıza çıkabilir.

Şeyma Subaşı hakkında çok fazla dedikodu dolaşıyor. Esasında Acun Ilıcalı’nın ilişkiye başlamak için ısrarcı olduğu, ailesinin desteğiyle evlilik dışı çocuk doğurmaya cesaret edebildiği gibi söylentiler var. Günün sonunda, Şeyma Subaşı uzun zamandır birlikte olduğu kişiyle evlendi ve kızının soyismi Ilıcalı oldu.

19 yaşında ilk kez ekranlara çıkan Şeyma Subaşı, yıllar içinde büyük bir değişim geçirdi. Kendisi, kilo verdiği ve yüzü oturduğu için güzelleştiğini söylüyor; başkaları ise göz kapakları dahil estetik yaptırdığını… Esasında, bu derece merak etmeye gerek var mı bilmiyoruz ama bir şekilde çoğumuz Şeyma Subaşı’yı takip ediyoruz.

Sosyal medyadan gördüğümüz kadarıyla Şeyma Subaşı, sağlıklı beslenme ve spora büyük önem veriyor. Günün büyük bir bölümü spor salonunda geçiyor. Detoks suyu içiyor, sebze karışımları yapıyor veya öğle yemeğinde kinoalı salata tercih ediyor. Bizce bu açıdan, kendisini takip eden birçok insana pozitif ilham kaynağı oluyor.

Görünen o ki Şeyma Subaşı, son moda kıyafetler giymeyi ve trendleri tercih etmeyi seviyor. Üzerindeki bir pantolon 5 bin, kolundaki çanta 20 bin lira olabiliyor… Bir açıdan, tüketim çılgınlığını desteklemesinin olumsuz olduğunu düşünüyoruz. Çünkü, Şeyma Subaşı’nı takip edip onun gibi harcama yapmak isteyen birçok genç kız olabiliyor…

Biraz eleştiri yapmadan olmayacak, kusura bakmayın! Uzun zamandır çalışmayan, bir değer üretmeyen Şeyma Subaşı’nın gelir kaynağı olarak eşini tercih etmesi bize enteresan geliyor… Çünkü, biz “Yüksek Topuklar” ekibi olarak, kadınların çok güçlü bir potansiyele sahip olduğuna, çalışıp ürettikçe dünyayı güzelleştireceğine inanıyoruz. Bu açıdan, Şeyma Subaşı’na seyahat ve moda harcamaları dışında en kısa sürede üretim yapmasını sağlayacak bir meslek edinmesini öneriyoruz. Yıllar çok çabuk geçiyor ve hayatı iyi değerlendirmek gerekiyor…

Estetik konusundan bahsetmiştik, çok merak edilen bu konuya siz kendiniz karar verin.

Şeyma Subaşı eski hallerini görmek için buraya tıklayın!