pantene-seyahat-boyu

Otellerdeki şampuanları bilirsiniz, saçlarımızı kurutur ve sertleştirir. Favori şampuanımızı yanımızda götürmek istesek, bavulun ağırlığı artar. Peki, ne yapacağız? Seyahat boy şampuanlarla ekonomik ve pratik çözüm üretebiliriz!

Seyahat mevsimi ile birlikte Pantene’in yeni mini seyahat boy ürünleri kurtarıcınız olacak. Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklı P&G’nin saç bakımında dünya lideri markası Pantene, 75 ml’lik seyahat boy şampuan ve saç bakım kremiyle nerede olursanız olun saç bakımınızı ihmal etmemenize yardımcı oluyor. Tatil valizinizde saç bakımınız için onlarca ürüne yer açmanıza gerek yok! Güzel ve sağlıklı görünen #PanteneSaçı için Pantene’in seyahat boy şampuan ve saç bakım kremi ikilisini kol çantanıza bile rahatlıkla sığdırabilirsiniz.

Pantene Pro-V şampuan ve saç bakım kremi ikilisi saçlarınıza içten dışa etki ederek saçlarınızı şekillendirmeden kaynaklanan yıpranmaya güçlendiriyor. Dünyada sadece Pantene’in Şampuanlarında bulunan Antioksidan ve Saç Bakım Kremlerindeki Histidin teknolojileri ile Pantene saça hücresel düzeyde nüfuz ediyor. Böylece Pantene’in ileri saç bakım teknolojileri saç liflerinizin yüzeyinin zarar görmesini önlüyor ve saçlarınızın en güzel halini ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor.

  • Pantene Seyahat Boy 75 ml Onarıcı ve Koruyucu Bakım Şampuan’ın tavsiye edilen satış fiyatı 3.00 TL
  • Pantene Seyahat Boy 75 ml Onarıcı ve Koruyucu Bakım Saç Bakım Kremi’nin tavsiye edilen satış fiyatı 3.00 TL

guzellik_tavsiyeleri_haberalti_banner