Zevk bölgelerinin farkına vararak sevişmekten daha fazla haz alabilirsiniz. Seks yolculuğunuz sırasında kendi zevk artırıcınızı belirleyebilirsiniz. Fakat daha önce derin tatmin seviyesine ulaşmak ve orgazma adım adım yaklaşmak için sizin için hazırladığımız zevk listesini dikkate alın.

Öpüşme

Sevgilinizle en son ne zaman öpüştüğünüzü hatırlıyor musunuz? Ateşli ve içinizi kıpır kıpır eden bir öpücük, tüm duyularınızı harekete geçirebilir. Öpüşmekten daha yakın bir ilişki tipi yoktur. Eğer cinsel hayatınızın sönük olduğunu hissediyorsanız, öpüşerek onu baştan çıkarın. Dilinizi kullanın ve ilk önce dudaklarınızı aralayarak onun dudaklarına sürtün. Dudaklardaki sinir uçlarının uyarılması, onu ve sizi baştan çıkarır.

Cilt

Cildiniz en geniş zevk bölgesidir. Sevgilinizin boynunuzu öptüğü, parmaklarını hafifçe sırtınızda gezdirdiği zaman iliklerinize kadar ürpermenize neden olan cildinizdeki milyonlarca sinir ucudur. Daha seksi olmak ve baştan çıkarmak için vücudunuza nemlendirici krem kullanın ve bol bol su içmeyi asla ihmal etmeyin. Haftada 1 kere cildinizdeki ölü derilerden arınmak için peelingi deneyin.

Hızlı seks

Ara sıra da olsa uzun soluklu seks için zamanınız olmayabilir. Hızlı ve ateşli bir seks zevkinizi ikiye katlar. Hızlı seksten daha çok zevk almak için parti, bar, araba gibi gizli yerleri tercih edin. Sevgilinizin fermuarını açın ve siz de eteğinizi yukarı kaldırıp, iç çamaşırınızı çıkarın. Sizi tamamen tatmin etmesi için seks yaparken öpüşmeyi ve ateşli dokunuşları da unutmayın.

Seksi başlatmak

Erkeklerin en büyük isteklerinden birisi, sevdikleri kadının sevişmeyi başlatmasıdır. Bu hareketiniz “seninle sevişmeyi seviyorum” anlamına gelir. Sevgilinizin sizi ne kadar çok tahrik ettiğini kulağına fısıldayın ve kulaklarının arkasını yalamaya başlayın. Daha sonra elleriniz onun pantolonuna gitsin ve dudaklarınızın arasından ateşli laflar dökülsün. Bu küçük jest, cinsel hayatınıza hiç ummadığınız kadar zevk katabilir. Bu saniyeden sonra sevgiliniz sizi memnun etmek için elinden geleni yapacaktır.

Zevk haritası çıkarmak

Sevgilinizin zevk seviyesini yükseltmek için onu tahrik eden bölgeleri ezberleyin. Duygulardaki yoğunluğu artırmak için gözlerini bağlayın. Parmak uçlarınızla hafifçe dokunma, elle okşama, öpme, ovma, tırmıklama, yalama, ısırma… bunlardan hangisinin hoşuna gittiğini anlamak için ona sorun. Daha sonra aynısını size yaparak, sizin nelerden hoşlandığınızı anlamasını sağlayın.

Cinsel istek uyandıran yağlar

Seks hayatınızı daha fazla mükemmelleştirmenin yollarını bulabilirsiniz. Sevişme zevkini artırmak için kayganlaştırıcılardan, oyuncaklar ve yağlardan yardım alın. Vajinanızın daha ıslak olmasını sağlayan kayganlaştırıcılar, sevgilinizin hoşuna giden seks oyuncakları ve daha fazlasıyla sevişmenin verdiği hazı katlayabilirsiniz.

Erotik tıraş

Pubis tepesinde bulunan tüyleri tıraş etmek, kendinizi daha seksi hissetmenizi sağlayabilir. Çıplak ten dokunmaya karşı daha duyarlı ve hassas olduğu için bu, aldığınızın zevkinde daha fazla olmasını sağlar. Kendiniz tıraş edebilir ya da bu işlemi sevgilinizin yapmasına veya izlemesine izin verebilirsiniz.

Sıcaklık

Ateşli bir seks sırasında sıcaklığı artırmak gibisi yoktur. Isı, cinsel organlarınızdaki kan akışının hızlanmasını sağladığı için daha fazla zevk almanızı sağlar. Vücudunuzdaki kan akışı yükseldiği zaman vajinanız daha kaygan hale gelir ve dokunuşlar hassaslaşır. Bu da daha kolay orgazm olmanızı sağlar. Aynı şekilde sevgilinizin de zevkini artırmak için penisinin üzerine sıcak bir havlu ya da sıcak su torbası koyabilirsiniz.

Rol yapmak

Kendinize bir fantezi belirleyin ve bu fantezi içinde rol yapın. Seks eğlenceli olmalı. Yapacağınız rolün seks açısından ne kadar zevk verici olduğunu ve işe yarayacağını tahmin bile edemezsiniz. Tek gecelik şov, gecenin kadını, doktor ve hasta, seks-o-gram (istediğiniz bir kostümü giyin ve erotik dans edin), öğrenci ve öğretmen… gibi seks oyunları oynayın.

Anal seks