Yeni çiftler için durum biraz daha farklıdır. Onlar da ne yapacaklarını tam olarak bilemedikleri ve karşılarındaki kişinin cinsel haritasına henüz sahip olmadıkları için bir deneme yanılma süreci yaşarlar. Peki, bütün bunları atlayıp, şehvet dolu bir sevişmeye gitmenin yolu nedir?

 

Öncelikle unutmayın ki; her şey özgüvenle başlıyor. Peki, bir kadın bu özgüveni nasıl elde eder? Öncelikle vücudunuzun temizliğinden emin olun. Ne kadar güzel olduğunuz değil, sevişirken nasıl koktuğunuz önemlidir.

 

Ayrıca pek çok kadının yaşadığı şu saçma sendromları üstünüzden atın. Göğsüm küçük, kalçam büyük, selülitim var falan gibi detayları sevişirken aklınızdan çıkarın ve kendinizi tamamen sevişmeye odaklayın.

 

Sevişirken mutlu olan bir adamın sizin selülitlerinizle ilgileneceğini mi zannediyorsunuz? Bırakın ve sevişmenin zevkini çıkarın.

 

Geçenlerde Arzu’nun yazdığı lazer epilasyon konusunu gündeme almakta fayda var. Ağda, jilet derdinden kurtulup, her zaman temiz hissetmek bir kadının en önemli silahıdır. Hijyeniniz tam olduğunda, kendinize olan güveniniz de artar.

 

Sonra vücut losyonları, şampuanları ve parfüm konusunda titiz olun. Sizin bir kokunuz olmalı ve bu kokuyu duyan sizin oradan geçtiğinizi anlamalı. Ve koku, sevişmeyi gerçekleştirmek için büyük bir etkendir.

 

Ancak bunu sadece bir günle sınırlamayın. Banyoda yıkandığınız jelden şampuana, vücut kremine ve parfüme kadar bir uyum yakalamaya dikkat edin. Örneğin şampuanınız yasemin çiçeği özlüyse ve bu kokunun size yakıştığını düşünüyorsanız, bütün ürünleri yasemin içerikli kulanın. Böylece teninizde hep bu kokuyu duyacak olan sevgiliniz için kışkırtıcı bir aroma sağlamış olursunuz.

 

Bir kadının seksi görünmesi için güzellikten daha önemli şeyler vardır. Temizlik ve özgüven! Ne kadar güzel olursanız olun, leş gibi kokan ve pis bir kadınla sevişmek cazip değildir. Kendinizi değerli bulun ve bedeninizi şımartın. Siz kendinizi iyi hissettiğiniz sürece, ateşli geceleri yakalama şansınız olur. Hadi rast gele!

 

Candan Ünal
Yüksek Topuklar Aşk & İlişkiler Editörü

 

candan.unal@yuksektopuklar.net
Twitter: @candanunal
Facebook: www.facebook.com/candanunalaskveiliskiler
*Tüm hakları Yüksek Topuklar.net’e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.