Sevgilinizle buluşmaya hazırlanırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Heyecanlı bir o kadar da kararsız olduğunuz sevgiliyle buluşma günü için sizlere kurtarıcı öneriler sunuyoruz. İşte sevgilinizle buluşmaya hazırlanırken dikkat etmeniz gerekenler

Doğallıktan yana olun!

Sevgilinizle buluşmaya hazırlanırken makyajı tutmaya özen gösterin. Böylelikle, onun yanında kendinizi daha rahat hissedersiniz. Rujum bozulmuş mu, göz kalemim akmış mı diye düşünmek zorunda kalmazsınız. Kirpiklerinize hafif bir maskara, yanaklarınıza da şeftali tonlarında bir allık uygulayın. Dudaklarınızı ise biraz ön plana çıkarmak için nude veya pembe bir ruj tercih edebilirsiniz. Saçlarınızı yaparken de doğallıktan uzaklaşmayın. Sabitleştirici sprey, köpük gibi ürünler yerine, deniz tuzu spreyiyle doğal dalgalar yaratabilirsiniz. Elektriklenen saçlara sahipseniz, doğal yağlardan faydalanın.

Pastel renkler tercih edin!

Kıyafetinizi seçerken, içinde kendinizi rahat hissettiğiniz parçalar tercih edin. Çok dar ya da bol tercihler buluşma esnasında hareket özgürlüğünüzü kısıtlayabilir. Pastel tonlar, abartıdan uzak bir stil yaratmanızı sağlayacaktır. Diz altı bir etek veya çiçekli sade bir elbiseyi aksesuarlarla tamamlayarak harika görünebilirsiniz.

Abartıdan uzak durun!

Saç, makyaj ve stili sade bir şekilde tamamladıktan sonra sıra geldi aksesuarlara! Uyumsuz ve abartılı aksesuarlar şık ve zarif havanızı bozabilir. Dev küpeler ve değişik kolyelerden uzak durmanızda fayda var. İlgiyi üzerine çeken abartılı detaylar kalabalık bir görüntü yaratacaktır. Gümüş veya altından zarif bir küpe sizin için en uygun ve kurtarıcı aksesuardır.

Son dokunuşları unutmayın!

Her şey tamamsa dişlere ve parfüme geçebiliriz. Kusursuz gülüşler için dişlerinizi fırçalamayı unutmayın. Eminiz, bembeyaz ve ışıltılı dişleriniz sevgilinizi çok etkileyecektir. Parfüme gelince, ağır ve yoğun kokulardan kesinlikle uzak durmalısınız. Tatlı ve ferah esintiler sevgilinizle geçireceğiniz keyifli anları daha da keyifli bir hale getirecektir.

Yüksek Topuklar öneriyor:

Doğal makyajın püf noktaları

Doğal dalgalara sahip olmanın yolları

Erkeklerin en sevdiği kadın parfümleri