mutlu-cift-sevgili

Sevgilinizi mutlu etmek için ona sürpriz yapmaya ne dersiniz? ‘Yüksek Topuklar’ olarak size fikirler hazırladık, ilişkinize renk katmak için şimdi bir adım atın!

Sürpriz bir hediye

Aslında burada önemli olan hediyenin kendi değil, sizin hediyeyi verdikten sonra yapacaklarınız. Ona harika bir parfüm hediye edin. Hediye paketini açıp birkaç damla üstüne sıktıktan sonra, kokusunun sizi baştan çıkardığını söyleyin ve bir anda aşağıdaki adıma geçin.

Sürpriz sevişme

Giydiğiniz elbisenin kolay çıkabilir olmasına özen gösterin. İçinize en iç gıcıklayan çamaşırlarınızı giyin, mümkünse ayağınızdaki topuklu ayakkabılar kalsın. En şehvetli halinizle eşinizle keyifli anlar yaşayın. Uzun ve keyifli bir sevişmeden sonra, yastığın arasına sakladığınız minik kartı ona uzatın ve içinde şu not olsun: “Asıl hediye şimdi geliyor!” Ve alttaki adıma geçin…

Sürpriz yemek

Ona üstüne şık bir şeyler giyinmesini söyleyin ve siz de hazırlanın. Daha önceden rezervasyonunu yaptığınız ve yiyeceklerinizi ayarlayarak hesabını bile ödediğiniz restorana gidin. Şık bir şarapla renklenmiş muhteşem bir yemek yiyin. Keyifli bir sohbet edin ve eşiniz hesabı istediğinde garson hesap pusulasının içinde sizin hazırladığınız bir kart getirsin ve üstünde şöyle yazıyor olsun: “Asıl hediye bu değildi, sabret!”

sevgililergunuuuuu

Sürpriz tatil

Eğer durumunuz uygunsa, ona bir tatil hediyesi verin. Bavulunuzu toplayın ve yola koyulun. Birkaç günlük kısa bir tatil, yaşadığınız şehre yakın bir yerle yapılacak romantik bir kaçamak oldukça keyifli olacaktır. Eğer böyle bir şansınız yoksa, bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

Sürpriz resim

Onun çocukluk resimlerinden birinin fotokopisini çektirin. Şık bir defterin veya ajandanın üstüne yapıştırın. Defterin ilk sayfasına buna benzer birkaç cümle yazın: “Çocukluğumuz çok eskilerde kaldı ve sen artık bir yetişkin bir adamsın ama ruhundaki çocuğu kaybetmezsen, hem benim, hem kendinin daha mutlu olmasını sağlarsın. Senden bu deftere çocukluk hayallerini, şimdiki hayallerini ve yaşamdan beklediklerini yazmanı istiyorum. Bu senin özel hayal defterin olsun. Seni seviyorum! Not: Asıl hediye senin hayallerinin peşinden elimi tutarak yürümen olacaktır!”

Candan Ünal

Twitter: @candanunal

Facebook: www.facebook.com/candanunalaskveiliskiler