max-factor-candice-2

Sevgililer Günü, her yıl olduğu gibi bu yıl da kadınların kendini en göz alıcı ve en güzel hissetmek istediği özel günler arasında yer alıyor. Sevgililer Günü’nde her kadın, hem kıyafeti hem de saçı ve makyajıyla bir bütün olarak etkileyici görünmek ve sevgilisini büyülemek ister.

Büyüleyici bir görüntü yaratmak için makyajın rolü büyük. Max Factor Makyaj Artisti Rıfat Yüzüak’ın, Sevgililer Günü’ne özel makyaj önerileriyle siz de istediğiniz etkiyi yaratabilirsiniz.

“Makyaj yaparken en önemli ayrıntı kullandığım her ürünle doğal bir görüntü sağlamak” diyen Max Factor Makyaj Artisti Rıfat Yüzüak; “Sevgililer Günü’nde sevgilinizi etkilemek ve gözlerini kamaştırmak istiyorsanız sade ve duru güzelliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Max Factor Miracle Match fondöten ile doğal ve kusursuz bir ten görünümü yaratabilirsiniz.

Max Factor Excess Shimmer krem farlar ışığınızı artırmak için ideal bir tercih olacak. Sade bir ten makyajını ışıltılı bir allık ile kombinleyip bol bol maskara ile kirpiklerinizi güçlendirin ve göz içlerinize aydınlık bir kalem uygulayın. Güçlü kirpikler için Max Factor’ün Velvet Volume False Lash Effect maskarası ideal bir tercih… Böyle bir makyajı dilerseniz nude bir ruj ile birleştirerek sadeliğinizin asaletini kanıtlayın; isterseniz de Marilyn Monroe ruj koleksiyonundaki kendinize en uygun kırmızı ile tüm dikkatleri üzerinize toplayın” diyor.

max-factor-ruj

  • Max Factor Miracle Match fondötenin tavsiye edilen satış fiyatı 68,90 TL
  • Max Factor Crème Puff allığın tavsiye edilen satış fiyatı 46,90 TL
  • Max Factor Excess Shimmer farın tavsiye edilen satış fiyatı 39,90 TL
  • Max Factor Masterpiece High Precision Likit Göz Kalemi’nin tavsiye edilen satış fiyatı 49,90 TL
  • Max Factor Velvet Volume False Lash Effect Mascara’nın tavsiye edilen satış fiyatı 50,90 TL
  • Max Factor Marilyn Monroe Colour Elixir rujun tavsiye edilen satış fiyatı 39,90 TL

Sevgililer Günü