kalpli-hediye


Sevgililer günü yaklaşıyor ve tüm aşıkların heyecanlı hazırlıkları da başladı. O kırmızı gece için ne hediye alacağınızı, geceyi nerede geçireceğinizi planlarken, size küçük bir rehber hazırlayalım istedik. ‘Yüksek Topuklar’ ekibi olarak baş başa verdik ve kendi hayallerimizi sizlerle paylaşmanın sizlere fikir vereceğini düşündük. İşte bizim Sevgililer Günü planlarımız…

Güzel bir gün

Sevgililer Gününün amacı birbirini seven iki kişinin karşılıklı olarak sevgilerini ifade etmesi ve ona gösterdiği değeri anlatmasıdır. Birini sevmenin ne kadar kıymetli olduğunu hatırlamak için bu özel günü kutladığınızı unutmayın. Çok pahalı hediyeler almak, çok lüks yerlere gitmek ana fikrinden kurtulun. Gerçekten sevebileceğiniz ve mutlu olacağınız, geriye dönüp baktığınızda tebessümle hatırlayacağınız bir gün geçirmeye çalışın.

Aşk dolu piknik sepeti

14 Şubat Sevgililer Günü bu yıl Pazar gününe denk geldiği için, .ok fazla alternatif yaratabilirsiniz. Güne güzel bir kahvaltıyla başlamaya ne dersiniz? Ancak uzun bir gün olacak biliyorsunuz. Akşamı da düşünürsek fazla masraf yapmadan romantik bir tercih olarak aşk dolu bir piknik sepeti hazırlamak olabilir. Kareli peçeteler, güzel bir peynir tabağı, birkaç mis gibi kokan ve ellerinizle pişirdiğiniz poğaçalar ve sıcak bir çay hazırlayıp termosa koyup yanınızda getirmek, güne muhteşem bir başlangıç demektir. İster deniz kenarına inin, ister ormana gidin, güzel bir manzaraya karşı örtünüzü serin ve romantik bir kahvaltı edin.

kalpli-kek

Bakım şart

Hediyelerin doğru amaca hizmet etmesini sağlayın. Bakım, güzellik ve sağlıklı yaşam seçeneklerini mutlaka değerlendirin. Erkeklerin de artık bakımlı olduğu günümüzde tıraş sonrası bakım kozmetiğinin iyi bir hediye olacağı fikrini unutmayın. İçinde ayak bakımından vücut losyonuna, saç bakımından nemlendiriciye kadar tüm bedeni sarmalayan bir set hazırlamak, sana önem veriyorum demektir. Kadınlar için bu setler her zaman iyi seçeneklerdir.

Sağlık ve keyif

Birlikte güzel ve tüm ruhunuzu huzura kavuşturacak bir gün geçirmeye ne dersiniz? Hem ruhunuzu, hem sevdiğinize hediye edeceğiniz en güzel seçeneklerden biri de aşkınızı tazeleyecek romantik ve hayatın, şehrin karmaşasından uzaklaşacağınız bir gün olacaktır. Birlikte jakuziye girin, masaj yaptırın, havuza girin, tüm vücudunuz rahatlarken, aşkın keyfini dolu dolu yaşayın.

 

sim-kalp

Aşk yazarından aşk şarkıları

İstanbul’da yaşayanlar için aşkı en iyi anlatan kitapların yazarı Candan Ünal’ın sahne alacağı ve yine en güzel aşk şarkılarının söyleneceği romantik bir gece geçirmek için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Karayemiş Şimal Bar’da sahne alan Candan Ünal, özellikle o gece evlenme teklif etmeyi düşünenler için sahnesinde özel bir zaman ayırıyor ve bu teklifi unutulmaz kılmak için uğraşıyor. Muhteşem sesi, sahne şovu ve harika sohbetiyle, aşkın yazarıyla aşk dolu bir gece geçirmek isterseniz, rezervasyon için Karayemiş Tesisleri Şimal Tel: 0530 238 60 80

Birlikte zaman geçirmek

Bir atölye çalışması hediye etmek, sevdiğiniz kişiyle birlikte zaman geçirmenin en iyi yolu ve birlikte paylaşabileceğiniz  güzel anılardan birini daha yaratmanın yoludur. Birlikte resim yapmak, mum yapmak, bir yemek veya çikolata yapım kursuna katılmak gibi keyifli bir workshop hediye edebilirsiniz. Birlikte fotoğraf çekmek için bütün bir günü elinizde makinelerle yaşadığınız şehrin hiç görmediğiniz yerlerini gezmeye ayırabilirsiniz.