kis-kadin-guzel

Soğuk kış günlerini ısıtacak canlı renkleri makyajınızda kullanmaya ne dersiniz? Kendine özen gösteren kadınların en sevdiği markalardan Sephora, sıcacık kış makyajı tavsiyeleri siz değerli ‘Yüksek Topuklar’ okuyucularıyla paylaşıyor.

Kim demiş turuncu, sarı, pembe yaz rengi diye? Birbirinden renkli far seçenekleri doğal makyajınızda göze çarpan unsur olup, farkınızı ortaya koymanıza yardımcı olacak.

Bir klasik haline gelen kedi gözü ve dumanlı gözlere ise kırmızı rujlar eşlik ediyor. Kalın kaş modasına takma kirpiklerin eşlik ettiği göz makyajını tamamlayan unsur çilek, böğürtlen ve mürdüm tonlarındaki koyu renk rujlar. Çift kuyruklu eyeliner ise farklı bir görünüm yakalamak isteyen kadınların favori stili olacak.

Kış aylarında öne çıkan bir başka unsur ise kontür makyaj uygulaması. Burnunu inceltmek, elmacık kemiğinin çıkıntısını şekillendirmek, yüz ovalini yeniden biçimlendirmek artık Sephora ürünleriyle çok daha kolay.

sephora-2016-koleksiyon

Palette Contouring, likit fondöten fırçası ve ağırlık hissi vermeyen bir fondöten, ihtiyacınız olan her şey. Bu üç ürünle son dönemlerin trend, kontür makyajı, make-up artistlere gerek kalmadan kendiniz yapabilirsiniz.

Sephora’nın ten rengi tonlarında 18 yeni farından daha iyisi hayal edilebilir mi? Mat, sedefli ve simli bu farlar; yoğun pigmentli, uzun süre kalıcı ve göz kapaklarınızı kusursuz bir şekilde kaplayan yapısıyla makyaj çantanızın vazgeçilmez olacak.

Tüm Colorful Made In Sephora göz farları gibi doğal bir sonuç için kuru olarak kullanılırken, daha sofistike bir sonuç için ıslak olarak kullanılıyor.Glossy bir görünüm elde etmek veya renkleri yoğunlaştırmak ,sedefli ve ayna etkilerini arttırmak için nemlendirilmiş çok fonksiyonlu N°63 ince far fırçası ile farın uygulanması yeterlidir.

guzellikhatasi