Neden aranıza böyle bir soğukluğun girdiğini anlayamadığını ve bundan dolayı acı çektiğini anlat. Fakat bütün bunları onu suçlayarak değil, olayı çözümlemek ve gerçekten bir yol bulabilmek için konuşmalısın.

Bu ilişkiden hala vazgeçmediyse, tekrar ilk günlerdeki gibi olarak, yeniden birbirinizi keşfetmenizi istediğini söyle. Eğer bu ilişkiyi bitirmek istiyorsa da, bunu açıkça söylemesini, böyle soğuk davranarak bitirmeye çalışmanın korkaklık olduğunu söyle.

Ayrılmayı istiyor ancak senin vereceğin tepkiden korkuyorsa; bu konuşma onun duygularını açığa çıkarması için zemin hazırlayacaktır. En azından düşüncelerini öğrenmiş olursun. Yok, hala seni seviyor ve bu ilişkiyi kurtarmak istiyorsa, ona da bir adım atma şansı çıkar.

Hakkında hayırlı olanın gerçekleşmesi dileğimle..

Sevgiler

Candan Ünal

Yüksek Topuklar Aşk & İlişkiler Editörü

candan.unal@yuksektopuklar.net

okur mektubu

Merhaba…
Nereden başlayıp anlatsam bilmiyorum yapboz parçası gibi bir ilişkim neyi nerede nasıl tamamlayarak eksiksiz anlatsam bilmiyorum 2008 yılından beri bir ilişkim var ikimizde farklı şehirlerdeydik telefon internet aracılığı ile görüşüyorduk. ……………………………………. …………………………………………………. …………………………………………………………………………………………………………………….