Kadınların denediği selülite iyi gelen yağlar hakkında bir rehber hazırladık. Kalça ve bacaktaki selülit görüntüsünden kurtulmak için kesinlikle size yardımcı olacaktır. Özellikle, bir içecek var ki harika sonuçlar veriyor. Öyleyse, hemen anlatmaya başlayalım!

Selülite iyi gelen yağlar denendi
İstediğinizi seçip hemen başlayabilirsiniz

İngiltere’de bir grup gönüllü kadın selülite iyi gelen yağlar araştırmasına katılıyor ve gerçekten işe yarayan yöntemleri bildiriyor. Birinci sırada Hindistan cevizi yağı, ikinci sırada kan dolaşımını hızlandıran biberiye yağı var. Daha fazlası için okumaya devam edin çünkü sizi güzel haberler bekliyor.

  • Hindistan cevizi yağı selülite iyi geliyor

Hindistan cevizi yağı kullanabilirsiniz
Hindistan cevizi yağı doğal makyaj temizleyicidir.

Onarıcı ve besleyici özelliğe sahip Hindistan cevizi yağını selülit giderici olarak kullanabilirsiniz. Çünkü, bunu deneyen kadınlar ilk haftadan itibaren görünümde iyileşme olduğunu fark ediyor. Sabah veya akşam, sorunlu bölgelere yağı masaj yaparak sürün. Eğer, elinizde varsa ki yoksa da hemen alın: Atkılı fırça veya ipek kese ile keselem yapın. Bölgedeki dolaşımı hızlandırıp selülite iyi gelecektir.

  • Selülit iyi gelen yağlar: ardıç ve biberiye

Selülite iyi gelen yağlar biberiye ve ardıç
Her gün üşenmeden masaj yapabilirsiniz

Selülit deneyine katılan kadınlar, eşit miktarda ardıç ve biberiye yağını karıştırıp sürdü. Bu uygulamaya her gün devam ettiler ve bir ay sonunda gözle görülür azalma ile birlikte bacaklarının daha sıkı ve ince olduğunu fark ettiler. Hatta, hayatları boyunca bu güzellik karışımını kullanacaklarını ve selülitten kurtulmak için etkili olduğunu da söyledir. Denemeye değer!

  • Kahve telvesindeki doğal yağ gideriyor

Kahve telvesindeki yağı kullanabilirsiniz
Bundan böyle kahve telvesi değerleniyor

Biliyor musunuz, filtre veya Türk kahvesinin telvesinde doğal bir yağ var. İsterseniz, hemen denemek için ellerinizde deneyin. Az miktarda kahve telvesiyle ovalayın ve birkaç dakika bekleyip durulayın. İlk kullanımda bile ellerinizin yumuşacık olduğunu göreceksiniz. Şimdi planımız nedir? Kahve telvesini biriktirmek ve en azından haftada iki selülit olan bölgelere masaj yapmak. Belli bir süre cildinizde tutun çünkü kafein daha derin işler ve kan dolaşımını hızlandırır.

  • Selülite iyi gelen bitki çayları zirvesinde

Selülit giderici bitki çayları var
Selülitlerden kurtulmak için bu çayı içebilirsiniz

Dışarıdan bakım gib içeriden destek de çok önemlidir. İngiltere’deki bu gönüllü kadınlar hepimize süper bir iyilik yaptı. Bir çay bardağı oda sıcak suya, yarım limon suyu ve bir çay kaşığı toz acı biber ekleyip karıştırdı. Her gün üç defa yemeklerden sonra içti. Sonuç mu? Selülit giderici, bağışıklık güçlendirici ve metabolizma hızlandıran bir tarif daha denendi ve onaylandı.

  • Kakao yağı ile masaj selülite iyi gelebilir

Selülite iyi gelen yağlar olarak kakao alabilirsiniz.
Diğerleri gibi bu yöntem de işinize yarar.

Selülite iyi gelen yağlar listesinde bir başka etkili yöntem ise kakao yağı ile masaj yapmak olarak görülüyor. Katı haldeki kakao yağını güneş ışığında veya sıcak su dolu bir kabın içinde eritip selülit olan bölgeye sürün. En etkili sonucu almak için streç filmle sarın ve bir saat kadar bekletin. Bu iyileştirici yağı aktar veya güzellik ürünü satan yerlerden temin edebilirsiniz.