Değerli Yüksek Topuklar okuyucusu, müjdeler olsun: hepimizin ortak sorununa çözüm olacak  selülit yağı buldum ve şimdi sizinle paylaşacağım için çok mutluyum! Araştırmacı, meraklı bir editör olarak selülit giderici yağı bir hafta boyunca denedim ve mutlu sona ulaştım.

Aktara gidip şişesi 7 liraya Hindistan cevizi yağı aldım. Süper nemlendirici özelliği olan bu yağı, her gün duş aldıktan sonra selülit olan bölgelerime sürdüm. Bazen ipek kese bazen de at kılı fırçayla iyice bastırarak, yuvarlak hareketlerle masaj yapacak şekilde cildimin üzerinde gezdirdim ve selülit yağını cildime yedirdim. Yağın, cildim tarafından emilmesi için 15 dakika kadar bekledim ve sonra pamuklu taytlar giydim.

adriana-lima-3

Hindistan cevizi yağıyla masaj yaparken bir yandan da günde en az 2,5 litre su içtim. “Ben su içmiyorum, sevmiyorum, unutuyorum” laflarını bırakacaksınız! Eğer pürüzsüz bacaklar ve kalçalar istiyorsanız, o su içilecek; bunu kabul edin.

Ayrıca, birer gün aralıklarla bazen açık havada bazen yürüme bandında yarım saat ila bir saat arasında değişen yürüyüşler yaptım.

Sonuç mu? Bir hafta sonunda gözle görülür değişiklik oldu, o pütür pütür görünüm azaldı. Yaz gelene kadar selülit giderici Hindistan cevizi yağını kullanmaya devam edeceğim. Gönül rahatlığıyla size de tavsiye ediyorum; kendinize bir iyilik yapın ve bu yağı kullanın. İnanın, üşenmenize bile gerek yok; maksimum 5 dakika sürüyor yağı sürüp masaj yapmak. Haydi, göreyim sizi! Yüksek Topuklar Kadınları’na selülitsiz bacaklar yakışır!

adriana-lima-3

Arzu Karabulut
Yüksek Topuklar – Kadın Portalı

Lazer