California Cevizi
California Cevizi

Kahrolsun Selülitler!

Boyumla orantılı kiloya sahibim, bazen 36 bazen de 34 beden kıyafetler giyiyorum. Dışarıdan bakınca her şey yolunda görünüyor ama bir ben var ki benden içeri; o portakal kabuğu görüntüsünden nefret ediyorum!

 

Biliyorum, yalnız değilim: benim gibi “kahrolsun selülitler” diyen binlerce kadın var! Bugün bir karar aldım ve selülite savaş açıyorum… Beni bu güçlü karar sevk eden ise travestiler! Evet, evet sırf onlara inat selülit yok etme programı başlatıyorum. Nasıl mı oldu? Google’da arama yaparken bazı reklamlar açıldı, ben de tıkladım bir baktım ki travestiler var. Kediyi merak öldürür derler ya sayfalarca dolaştım. Hatunlarda ya da saplı sultanlarda diyeyim, gram selülit yok! Acayip hırslandım ve an itibariyle programa başlamış bulunuyorum…

 

Ve selülit günlüğü gibi bir bölüm açıp gün gün gelişmeleri size anlatacağım. Neler yapıyorum, neler içiyorum, neler deniyorum ve nasıl ilerlemeler kaydediyorum hepsini detaylıca yazacağım.

 

Peşimden gelin, haydi kadınlar savaşa!

 

Arzu Karabulut – Yüksek Topuklar

5 Yorum

  1. Onlar ne kadar kadın gibi görünsede fiziken erkek yapısına sahip. Yani kas doku oranları daha fazla. Bu sebeple selülit oluşması için ancak obez olmaları gerekiyor. Kadınlarda da tam tersi yağ dokuları daha fazladır. Bu sebeple selülit zayıfta da, şişmanda da dikkat edilmezse kaçınılmazdır. Bol su tüketmeli, kafeinli ve şekerli içeceklerden, sigaradan uzak durmalı ve dengeli beslenmeliyiz.

  2. lütfen yaz gelmeden hemen başlayalım sabırsızlıkla bekliyorum seni seviyorum arzucuğum

Yorum Yapın

vestel