Yaz yaklaşırken selülitler daha fazla gözümüze batıyor. Bir an önce selülitlerden kurtulmak, incelmek istiyoruz. İşimizi kolaylaştıran yeni çözümlerle 2 haftada selülitleri azaltabiliyor, daha güzel bir görünüme kavuşuyoruz.

Bildiğiniz gibi, selülitlerden kurtulmak için masaj yaparak kan dolaşımını hızlandırmak, masaj yapmak büyük fayda gösteriyor. Doğru yöntemleri tercih ederek duş alırken selülitlerin azalmasını sağlayabiliyoruz. Nasıl mı? ‘Yüksek Topuklar’ ekibi olarak bizim de severek kullandığımız Elancyl Selülit Karşıtı Jel ve Aktif Masaj Kiti 2 haftada mükemmel sonuçlar veriyor. Üstelik, ödem atmaya ve incelmeye yardımcı oluyor.

Selülitten kurtulmak için mutlaka dolaşımı uyarıcı bir masaj uygulamak gerekir.

Elancyl Selülit Karşıtı Jel ve Aktif Masaj Kiti (Activ’ Massage Minceur), fizyoterapistlerce geliştirilen özel masaj metodu ile duşta profesyonel selülit masajı imkanı sunuyor. Elancyl masaj başlığının içine konulan Elancyl Jelin formülündeki kafein ve sarmaşık ekstresinin ödem atıcı, inceltici özelliği ile yapılan masaj, kan dolaşımını uyarıp, düzensiz yağ yerleşimini gidermeye yardımcı oluyor. Kısa sürede en inatçı selülitlerde bile 2 haftada gözle görülür iyileşme sağlanıyor.

Elancyl Activ’ Massage Minceur; duş sırasında yapılan masajla kan dolaşımını uyarıp düzensiz yağ yerleşimini gidermeye yardımcı olur. Aynı zamanda bacaklarınızın yorgunluğunu da alır.

Elancyl Selülit Karşıtı Jel; içeriğinde yer alan kafein özü ile inceltici, sarmaşık özleri ile ödem attırıcı, pilosellanın yağ yakıcı özelliği ile portakal kabuğu görünümlü bölgede dolaşımı uyararak selülitsiz bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Elancyl Activ’Massage Minceur Masaj Kitini 4 hafta boyunca her gün, günde 1 defa duşta kullanınız. İnceltici jeli masaj başlığının üzerindeki delikten bir miktar sıkın, ıslak cildin üzerine kalça ve basende problemli bölgelere, aşağı-yukarı ve dairesel hareketlerle uygulayın ve durulayın. Kullanımdan sonra uygulayacağınız selülit bakımı için vücudu hazırlayarak daha yoğun bir etki elde etmenize yardım eder.

Duştan hemen sonra Elancyl Slim Design ürünü kullanmanız, selülit ile yapacağınız savaşta en büyük yardımcınız olacaktır.

Elancyl Selülit Karşıtı Aktif Masaj Kiti (Masaj Başlığı+Jel): 200 ml 129 TL