Kırmızı biberdeki kateşin maddesi, kan dolaşımını hızlandırıp selülit gidermeye yardımcı oluyor. Şimdi, en kolay kullanımı ve güvenli içeriğiyle kırmızı biberli selülit giderici krem sizi bekliyor!

Yüzyıllardır, medeniyetler boyu, acı biber ve acı biberin faydalarından yararlanılmaktadır. Kozmetikte de kullanılan özellikle kırmızı biberden elde edilen yağın cilde faydaları, sadece yağ yakması ile değil aynı zamanda incelten etkisi ve cildi sıkılaştırarak gençleştirmesi ile de sağlanmaktadır.

Selülit, özellikle vücudun karın, kalça, baldır kısımlarında gelişme gösteren tabaka incelenmesini destekler. Portakal görünümündeki lekeler sıkılaşarak eski pürüzsüz ve canlı görünümüne döner. Düzenli kullanımda uygulanan bölgenin incelmesine, sıkılaşmasına, pürüzsüz ve canlı görünmesine yardımcı olur.

Maia Cocmetic markasına ait olan Red Pepper Oil & Lotion; tamamen doğal olup hiçbir kimyasal içermeyen iki formülden süregelmiş ve Güney Amerika’da yetişen ‘Çayenne’ tipi Meksika biber ekstratların’dan elde edilmiştir. Bölgesel zayıflamada mükemmel sonuç veren Red Pepper Oil & Lotion; portakal kabuğu görünümdeki görüntüyü, ayrıca karın, kalça, baldır ve kilo alıp vermeden meydana gelen kol altı sarkıntıları için destekleyici üründür. Uygulanan bölgede yağ yakışını hızlandırarak bölgesel olarak incelme ve zayıflamaya yardımcı olur.

Her insanın vücudu ısı ve neme ayrı tepki gösterdiği için başarıya ulaşma süreleri birbirinden farklı olabilir. Önerimiz ; kullanmaya başladığınız andan itibaren uygulama öncesi ve sonrası vücut ölçülerinizi devamlı kontrol etmenizdir.

En iyi sonuç için yağ ve losyonun birlikte kullanımı, formülleri birbirini tamamladığından dolayı oldukça önemlidir.

Kırmızı biberli selülit kremi kullanım önerisi:

Sorunlu bölgeyi duş sonrası yağ formülünü 15 dk. parmak uçları ile dairesel şekilde masaj yaparak yediriniz. Sonrasında streç film ile o bölgeyi sarıp ve dinlenerek 1 saat bol sıvı tüketiniz. 1 saat sonrasında o bölgeyi ılık su yardımıyla temizleyip losyon formülünü aynı bölgeye parmak uçlarıyla iyice yediriniz ve sabaha dek bölgede kalmasını sağlayınız. Erkeklerin göbek bölgesinde kullanabilecekleri bir üründür. Hamilelik döneminde kullanılmaması tavsiye edilir.