Herkesin merak ettiği ancak kimseye soramadığı seksin püf noktalarını açıklıyoruz! Yataktaki mutluluğunuz tüm hayatınıza yansır; bu yüzden seksin püf noktalarını okuyup öğrenmek sizin için çok faydalı olacaktır. Haydi, hemen başlayalım!

Soru: Seks ne kadar sürmeli?

Böylesine kolay bir soruya kolay bir cevabımız var: Olabildiğince uzun. Seks söz konusu olduğunda tutkunun önüne geçmek pek mümkün değil aslında. Erkekler sevişirken, sevişmenin sonsuza kadar sürmesini ister. Ama aynı zamanda sonuca odaklanırlar. Tıpkı futbol gibi: Topu ayağınıza alıyorsunuz, saha boyunca sürüyorsunuz ama asıl başarıyı golü attığınızda yakalıyorsunuz.

Soru: Erkekler orgazm taklidi yapar mı?

Sharon Stone bir keresinde “Kadınlar orgazm taklidi yapabilir ama erkekler bir ilişki varmış gibi taklit yapabilir” demişti. Araştırmalar, erkeklerin yüzde 28’inin orgazm taklidi yaptığını söylüyor. Bunu neden mi yapıyorlar? Sonuca geç ulaşan erkekler bu yöntemi seçiyor. Ama bu, sizi sevmedikleri anlamına gelmiyor. Sadece utanıyorlar ve sizi üzmek istemiyorlar.

galeribanner12

Soru: Yatakta hayal kırıklığı nasıl giderilir?

Bunu yaparken olabildiğince kibar olmanız çok önemli. Hiçbir koşul altında hayal kırıklığınızı belli etmemeli ve onunla alay etmemelisiniz. Erkekler bazen konsantrasyonlarını kaybeder ve böyle zamanlarda desteklenmeye ihtiyaç duyarlar. Herkesin zaman zaman “sahne korkusu” yaşayabileceğini hatırlatarak, bu gibi durumlarda vücudunun başka bölgelerine odaklanmanızı tavsiye ediyoruz.

Soru: Cinsellikte ellerimizi kullanmalı mıyız? 

Evet, lütfen. Çünkü erkekler her şekilde dokunulmaktan hoşlanırlar. Ama bunu yaparken sert olmamaya özen göstermelisiniz. Hafif dokunuşlar onu baştan çıkarmanız için yeterli olacaktır.

Soru: Seviştikten ne kadar sonra yeniden başlayabiliriz?

Erkeklerin de biraz dinlenmeye ihtiyacı olduğunu kabul edin. Ama yine de denemekten zarar gelmez.

Soru: Erkekler neden sürekli seks istiyor?

Usain Bolt’a neden hala deli gibi koşup rekorlar kırdığı veya Tom Jones’a neden hala şarkı söylediğini sormayı deneyin. Erkeklerin sevişmek için yaratılmış varlıklar olduğunu hatırlatalım çünkü o zaman kendilerini çok canlı ve güçlü hissediyorlar.