Seksi daha uzun, daha kaliteli ve daha zevkli hale getiren ön sevişme, aynı zamanda heyecanınızı da aynı sınırda tutarak sevişmeden daha fazla haz etmenizi sağlıyor. Yüksek Topuklar ekibi olarak ön sevişmeyi uzatacağınız hem eğlenceli hem de heyecan verici seks oyunlarını araştırdık.

Sizin için seçtiğimiz seks oyunlarıyla ön sevişmenin tadını doyasıya çıkararak sevişmeden daha fazla zevk almanız mümkün. Tüm seks oyunlarını öğrenmek için sayfaları gezmeye devam edin.

Striptiz

Karşınızdaki erkeğin aklını başından almak için sevişmeye yavaşça soyunarak başlayabilirsiniz. Uzun ve zevk veren bir sekse mükemmel bir başlangıç yapmak için striptiz öğreten haberimizi hemen okuyun!

Müzik

Bir-iki kadeh şarapla kendinizi müziğin ezgilerine bırakırken bir yandan da onunla erotik bir konuşma yapın. Bu oyuna devam edebilmek için önce o, sonra da siz en sevdiğiniz seks stilini tüm çıplaklığıyla birbirinize anlatın.

Masa

Yemek sırasında ayaklarınızla onun bacaklarına ve daha sonra da bacak arasına dokunun. Yüzünüze baktığında sadece dudaklarınızı kıpırdatarak onu en çok heyecanlandıran kelimeyi sessiz olarak söyleyin. Sizinle beraber olabilmek için yemeğin bitmesini beklemeyecektir.

Banyo

Onunla banyo yapmaya ne dersiniz? Küvet ya da duş ön sevişme için harika bir fikir olabilir. Bu oyunda sırayla birbirinizin vücudunu sabunlamalısınız. Daha sonrası kendiliğinden gelecektir.

Seks öncesi oyunlarla, cinsel hayatınızı renklendirin!

Yüksek Topuklar öneriyor:
Kadında orgazmı kolaylaştıran teknikler
Erkeklerin yatakta sevdiği şeyler
Erkeklerin zevk noktalarını öğrenin!