Pötikare modasını ev temizliğine taşıyarak evlere şıklık katan; temizlik bezleri, paspas, sünger ve tüy toplayıcıdan oluşan Scotch-Brite™ Pötikare Serisi, tarzını ev temizliğine de yansıtmak isteyenlerin vazgeçilmezi olacak.

Scotch-Brite™ markası ile 3M, hayatı kolaylaştıran inovatif ürün ve çözümlerine yenilerini eklemeyi sürdürüyor. “Temizlik Ne Rahat” sloganıyla evlere zahmetsiz temizlik getiren Scotch-Brite™’ın Pötikare Serisi, mutfaklarda, masa örtülerinde, servis tabaklarında, bardaklarda kullanılarak sıcak bir hava yaratan pötikare modasını ev temizliğine taşıyarak şık bir görünüm yaratmaya katkıda bulunuyor. Sıradan tek renkli bezlerden sıkılan ve uzun süreli kullanıma dayanıklı ürünler arayanlar yardımına koşan Scotch-Brite™ Pötikare Serisi, kaliteyle estetiği bir araya getiriyor.

scotch-brite-kapak-1

Tezgahlardan bulaşıklara, zeminden banyo temizliğine kadar evlerin her köşesini temizlemeye yönelik ürünler içeren Scotch-Brite™ Pötikare Serisi, Türkiye’de ilk defa, sadece Migros’larda satışa sunuluyor. Temizlik bezleri, paspas, sünger ve tüy toplayıcıdan oluşan ürün serisi Scotch-Brite™ Pötikare Serisi, her türlü kir ve lekeyi kolayca temizlemeyi sağlarken estetik görünümüyle de tarz sahibi evlerin şıklığına şıklık katıyor. Üstelik Scotch-Brite™ Pötikare temizlik bezleri uzun süre kullanıma, paspaslar ise ayrıca çamaşır suyuna dayanıklılığı sayesinde üstün performans gösteriyor. Tam 5 farklı renk seçeneği sunan ve çok amaçlı kullanılabilen Scotch-Brite™ Pötikare temizlik bezleri arasından, farklı kullanım alanları için farklı renkler seçerek iç rahatlığıyla temizlik yapmak mümkün.

mavidek