Konuşma devam ettikçe Bay Doyumsuz, benden kendisine partner olmayacağını anladı. Bu saatte ne varsa onunla yetiniriz düşüncesiyle, beni arkadaş olacağı kişiler listesine aldı. Muhabbet ilerledikçe anladım ki, Bay Doyumsuz’un arkadaşı olmak da hiç akıllıca bir durum değil.

Beyefendi tüm kadınlardan şikayetçi, kadınların kendisinden çok fazla talepleri olduğunu düşünüyor. “Bu gece barda gönlüm hovarda” şarkısını beğenerek hayatına geçirmiş olan Bay Doyumsuz, kendini yakışıklı, kültürlü ve zengin kelimeleriyle tarif ediyor. Tanıştığı her kadının onunla birlikte olmak için can attığını söylüyor. Her akşam başka bir kadınla uyuyup, sabah ortadan kaybolmayı alışkanlık haline getirmiş.

Gece birlikte olduğu kadınlar, kendisinden sevgili gibi davranmasını bekliyorlarmış. Ne beklemeleri gerektiğini bilemiyoruz tabii! Bay Doyumsuz bu durumdan çok sıkılmış, en sonunda çözümü bayan arkadaşlarında bulmuş. Anlattığına göre, ilişkilerinde başarısız olmuş birkaç kız arkadaşıyla anlaşmışlar. Sadece sevişmek için birlikte olup, aynı zamanda dostluklarını devam ettirecekler ama kimse sevgili olmayı talep etmeyecekmiş. Bayanlar da bunu onaylamışlar. Ancak Bay Doyumsuz’un şikayeti bitmiyor çünkü dostu olan bayanlar da seviştikten sonra, “aşkım, canım, sevgilim” demeye başlıyorlarmış. Beyefendi bu durumdan şikayetçi! Neden bütün kadınlar bir kere sevişince, hemen sevgili muamelesi yapıyor diye soruyor.

Ayrıca başka bir sıkıntısı var Bay Doyumsuz’un, seviştikten sonra kadınlar neden sarılıp uyumak istiyormuş? Ona göre, sevişme bitince insanlar ayrılmalıymış, herkes kendi yatağına veya evine gidip yatmalıymış. Başını omzuna koyup sarılarak uyumak veya Bay Doyumsuz sırtını dönüp yattığında gelip arkadan sarılarak uyumak ne kadar sinir bozucuymuş. Kadınlar ne aciz varlıklarmış ki, bir sevişmeyi bile içine gözyaşı ve duygusallık katmadan yaşayamıyorlarmış. Hepimiz sorunluymuşuz. Şu sarılma huyundan vazgeçmeliymişiz. Üstelik kadınlar verdikleri sözü tutamıyorlarmış. Uzun yıllar dostu olan kadınlar, seviştikten sonraki tavırları ile anlaşmayı ihlal etmişler. Şimdi hiçbiriyle görüşmüyormuş.

Bay Doyumsuz’ çok şey söylenebilirdi, hatta konuşma gereksizce uzayabilirdi. Ancak bu zaman kaybından başka bir işe yaramazdı. Bu tarz adamlara prim vererek, onların popolarını kaldıran biz bayanlara uyarıda bulunmak daha akılcı geldi.
Öncelikle dostlarınızla sevişmeyin, ilişkiniz yürümezse dostluğa geçebilirsiniz. Dostluk, içine seks girince bozulan bir kavramdır. Küçük dağları yarattığına inanan bu tarz adamlarla birlikte olmaktan vazgeçin, egolarını beslemekten başka işe yaramıyor. Ayrıca tanıştığınız gece bir adamla birlikte olmayın, oluyorsanız sonucuna katlanın. Bu tarz adamlardan sizin düşündüğünüz gibi bir ilişki çıkmayacağına emin olun ve mutlaka kendiniz deneyerek öğrenmek için inat etmeyin. Amerika’yı yeniden keşfetmeye gerek yok. Daha önce yaşayanlara sorun, sonucu öğrenin. Ve lütfen ama lütfen böyle adamlara sarılmayın! Sarılmak, değer verilen kişilere yapılan bir eylemdir. Bu tarz adamlara bu kadar değer vermeyin.

En iyisi, kendini Tanrı yerine koyan adamların peşinden sevgi dilencisi gibi koşmayın. Ey kadınlar! Artık bu tarz adamların söylediği şeylere ilk 15 dakikada inanmamayı, hemen sevişince evlenemeyeceğinizi, ortalıkta bu tavırda çok fazla erkek olduğunu, sonunda mutsuzluk garantisinden başka bir şey olmadığını öğrenin. Kendisine sarılmak isteyen kadınlardan nefretle bahseden şu adamlara sarılmayın, sevişmeyin, beklenti içine girmeyin, içinde sevgi barındıran hiçbir kelimeyle hitap etmeyin. Artık akıllanın ve gereksiz ilişkiler yaşayarak, anılarınızı kirletmeyin! Şu adamları böyle konuşturmayın. Sarılmayın kardeşim adama!!!!

Candan Ünal
Yüksek Topuklar Aşk & İlişkiler Editörü
candan.unal@yuksektopuklar.net

*Tüm hakları Yüksek Topuklar.net’e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.