Anlattığın konuya gelince; ister gerçek hayattan, ister sanal ortamdan, aşık olacağın kişiyi bulmuşsan senden mutlusu yok demektir. Ancak bu kararı vermek için çok erken! Önce bir yüz yüze gelin, bakalım hala aynı şekilde hissedecek misiniz?

Göz göze bakmadan, elin eline değmeden karar vermek biraz erken olur. Sanal ortamda tanışmış olmanız, bunun aşk olmayacağı anlamına gelmez. Ön yargılı yaklaşıyorsun. Bırak biraz ilişkiniz yürüsün, bakalım neler olacak? Evlilik gibi önemli kararları vermeden önce, çok iyi düşünüp taşınmak gerekir. Henüz bunun için erken gibi geliyor bana.

Aşık olduysan doyasıya yaşa, bu duygunun tadını çıkar. Zaten ilişkinin gidişatı seni yönlendirecektir. Akışına bırak!

Sevgilerimle

Candan Ünal

Yüksek Topuklar Aşk & İlişkiler Editörü

candan.unal@yuksektopuklar.net


okur mektubuMERHABA CANDAN ABLACIM ÖNCELİKLE SENİN ÇOK BÜYÜK Bİ HAYRANINIM BELİRTMEK İSTERİM.Seni dinledikçe okudukça avaz avaz bağırıp aşık olasım geliyor ama gel gör ki gerçekte yapamıyorum SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİORUMM…TAKİPÇİNİM YANi.. NEYSE SORUMA GEÇMEK İSTİYORUM…
Bir DE MEKTUBUM YAYINLAMAZSAN SEVİNİRİM. ÇÜNKÜ O KİŞİ DE SİZİN SIKI TAKİPÇİNİZ. OKUYACAĞINDAN EMİNİM. O YÜZDEN MEKTUBUMU GÖSTERMEDEN CVP VERİRSENİZ SEVİNİRİM…………………………………………………………………………………………………….
Not: mektubunu isteğin üzerine yayınlamıyorum…